Auto HiFi káblový set, 20 A, 6 mm
00185828
Pre pripojenie autového HiFi zosilňovača v aute
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Hodnota poistky | 20 A |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Súčasti | Kruhové koncovky Y-koncovky Držiak poistiek Viazač káblov Napájací kábel Poistka Uzemňovací kábel Cinch kábel - 2 kanály |
| Obsah setu (ks) | 17 |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Dĺžka kábla | 1 m |
| Napájací kábel - prierez | 6 mm² |
| Dĺžka kábla cinch | 5 m |
| Dĺžka napájacieho kábla | 5 m |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | CarHiFi |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre pripojenie autového HiFi zosilňovača v aute
- Vhodné pre zariadenia s maximálnou spotrebou prúdu do 20 A
Skladá sa z:
- Napájací kábel 5 m, 6 mm², červeno-priehľadný, s krúžkovou koncovkou, otvor ø: 8,3 mm
- Napájací kábel 1 m, 6 mm², hnedo-priehľadný, s krúžkovou koncovkou, otvor ø: 8,3 mm
- 5 m dvojito tienený RCA kábel s tvarovanými konektormi, pozlátené kontakty, vrátane diaľkového vodiča, farba: modrá
- 1x držiak poistky AGU pro, chránený proti vlhkosti a nečistotám
- 1x poistka AGU 20 A
- 2x vidlicová koncovka kábla, vnútorný ø: 4,4 mm
- 10 sťahovacích pásikov na upevnenie, čierne
Rozsah dodávky
- 2 napájacie káble
- 1 RCA kábel
- 1 držiak poistky AGU pro
- 1 poistka AGU
- 2 vidlicové koncovky na kábel
- 10 stahovacích pásikov
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
