Automobilový prepínač, okrúhly, kolískový spínač, 10 A/12 V, čierny
00185819
Pre prepínanie spotrebiteľov, napr. svetlá, svetlomety v aute
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | CarHifi |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Zaťaženie v ampéroch | 10 A |
| Zaťaženie vo voltoch | 12 V |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Drill Diameter | 21 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Vypínač do auta |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre prepínanie spotrebiteľov, napr. svetlá, svetlomety v aute
- Kompaktný dizajn pre nenápadnú inštaláciu
Rozsah dodávky
- 1 prepnutie vozidla
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
