AV konvertor, Scart/Cinch na HDMI™
00205775
Makes it possible to use older devices with modern HDMI™ technology, such as to connect a DVD player to a TV
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Full HD - 1080p
Pre vysoké rozlíšenie Full HD kvalita až do 1920 x 1080 (1080p) pixelov
Extra USB-C adaptér kábel
Môže sa tiež použiť s dodatočným USB-C adaptérom na zariadeniach s USB-C rozhraním
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 2.25 cm |
| Rozmer - hĺbka | 7.14 cm |
| Rozmer - výška | 1.44 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Digitálno-analógový prevodník |
Ďalšie informácie o produkte
- Makes it possible to use older devices with modern HDMI™ technology, such as to connect a DVD player to a TV
- For converting analogue image and sound signals into an HDMI™ signal
- Simple retrofit of a Scart/Cinch connection on the flat TV
- Scart/Cinch input for connecting video recorders, set top boxes, DVD players or game consoles
- HDMI™ output for connection to a monitor or flat screen
- with additional SCART adapter
- perfect solution for combining two products (Cinch-to-HDMI™ and SCART-to-HDMI™) in one device
- supports TV formats: PAL, NTSC3.58, NTSC4.43, SECAM, PAL/M, PAL/N
- HDMI™ output in 720p or 1080p (Full HD)
- Power supply via USB cable (5V/1A)
Rozsah dodávky
- 1 AV converter
- 1 Scart adapter with Scart/Cinch inputs
- 1 USB-C cable - USB-A cable
- 1 operating manual
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review