AV prevodník SCART na HDMI
00121775
Na prevod analógových obrazových a zvukových signálov na HDMI™ signál
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Scart pripojenie pre ploché televízory
Jednoduchá dodatočná inštalácia Scart konektora na plochú obrazovku
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Rozlíšenie | 720p/1080 Full HD 1920/1080 Full HD |
| Napájací zdroj | 5 V |
| Energia | |
|---|---|
| Napájanie | USB-A vidlica |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Dĺžka kábla | 0.74 m |
| Rozmer - šírka | 8.8 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2.5 cm |
| Rozmer - výška | 5.7 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Digitálno-analógový prevodník |
| Ďalšie funkcie | Vhodné pre HDTV |
Ďalšie informácie o produkte
- Na prevod analógových obrazových a zvukových signálov na HDMI™ signál
- Prehrávanie v plnej HD kvalite (1080 p)
- Scart vstup na pripojenie videorekordérov, set-top boxov alebo DVD prehrávačov
- Vstup podporuje TV formáty PAL, NTSC3.58, NTSC 4.43, SECAM, PAL/M a PAL/N
- HDMI™ výstup na pripojenie k plochému displeju alebo monitoru
- Výstup je kompatibilný s HDMI™ 1.3 a podporuje plné HD rozlíšenie (1080 p)
- Napájanie je zabezpečené cez USB kábel alebo externý USB napájací zdroj (nie je súčasťou balenia)
Rozsah dodávky
- 1 AV prevodník
- 1 USB kábel
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určené na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho len v suchých priestoroch.
- Toto zariadenie, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Neprevádzkuj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde sú elektronické produkty zakázané.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Drž deti určite mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál okamžite zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o odpadoch.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















