AX900 Nano WLAN USB kľúč, 2,4/5 GHz
00053315
Ultra-kompaktný USB 2.0 kľúč pre bezdrôtové pripojenie PC alebo notebooku k WLAN routerom alebo prístupovým bodom (režim infraštruktúry)
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
WPS - WiFi Protected Setup
WiFi Protected Setup podporuje automatické zariadenie zakódovaných spojení
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčný rozsah | 2,4 5 |
| Max. prenosová rýchlosť | 600 Mbit/s |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 2 g |
| Rozmer - šírka | 15 mm |
| Rozmer - hĺbka | 22 mm |
| Rozmer - výška | 7 mm |
Ďalšie informácie o produkte
- Ultra-kompaktný USB 2.0 kľúč pre bezdrôtové pripojenie PC alebo notebooku k WLAN routerom alebo prístupovým bodom (režim infraštruktúry)
- Tiež podporuje pripojenie k iným WLAN zariadeniam bez routerov alebo prístupových bodov (ad hoc)
- Kompatibilný s IEEE802.11 b/g/n (150 Mbps), IEEE802.11ac (433 Mbps) a WiFi
- Podpora dual-band na 2,4 alebo 5 GHz
- Vysoký dosah v kombinácii s vysokým výkonom (286 MBit/s / 600 MBit/s)
- Ideálny pre online hranie a prenos HD videa
- Umožňuje šifrovanie rádiového signálu cez WPA/WPA2/WPA-PSK a 128/64-bit WEP
- Automatické prispôsobenie sa maximálnej možnej rýchlosti podľa podmienok príjmu a vzdialenej stanice
Rozsah dodávky
- 1 AX900 Nano-WLAN USB kľúč
- 1 rýchly návod na použitie
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10 a macOS 10.X
Poznámky pre spotrebiteľov
Ak sa na 5 GHz WLAN používajú kanály 36-64 (frekvencia 5,150 GHz - 5,350 GHz), produkt môžeš používať iba v uzavretých priestoroch.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review