Bahamas, meteostanica, bezdrôtový senzor, batérie, biela
00222228
Meteostanica pre digitálny displej teploty, vlhkosti, času, dátumu, dňa v týždni a predpovede počasia
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DCF rádiom riadené hodinky
DCF rádiom riadené hodiny s automatickým nastavením času na najpresnejšie hodiny na svete
Vonkajší senzorový displej: teplota a vlhkosť
Displej teploty a vlhkosti na vonkajšom senzore
7 symbolov Predpoveď počasia
Predpoveď počasia so siedmimi ikonami: slnečno, mierne zamračené, zamračené, daždivé, silný dážď, sneženie, silné sneženie
Dva razy prebúdzania
Programovateľné dva časy budíka, praktické, keď sa dvaja ľudia zobudia v rôznych časoch
Upozornenie na rýchlosť
Rýchlostný alarm zobudí ospalcov zvyšujúcou sa rýchlosťou tónu budíka
Nastavenie časového pásma
Časové pásmo je možné nastaviť manuálne, ak sa DCF čas líši od časového pásma
DCF rádiový signál
Keď sa DCF rádiový signál nepoužíva, môže byť úplne vypnutý
Hygrometer
Zobrazovanie vlhkosti pre vnútorné aj vonkajšie použitie
3 komfortné displeje pre vnútorné podnebie
Indikátor komfortu zobrazuje stav vnútorného podnebia v troch symboloch: neutrálna tvár, smiechajúca tvár a smutná tvár
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Predpoveď počasia na nasledujúci deň
Poznajte zajtrajšie počasie vopred: S meteorologickou stanicou s predpoveďou na ďalší deň ste pripravení na dážď, horúčavu a sneh
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Displej vonkajšieho senzoru | Vlhkomer Teplomer |
| Dosah k vonkajšiemu rádiovému senzoru | 50 m |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií (vonkajší senzor) | 2 |
| Počet batérií (základňa) | 3 |
| Typ batérií (vonkajší senzor) | AA Mignon |
| Typ batérií (základňa) | AAA Micro |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Podsvietenie (farba) | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 14.2 cm |
| Rozmer - hĺbka | 2.5 cm |
| Rozmer - výška | 9.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevádzkový režim | Bezdrôtový |
| Displej | Digitálny |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania (vonku) | 20-95% |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | 20-95% |
| Vlhkosť vzduchu - rozsah merania | 20% - 95% |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vonku) | -20°C až +60°C |
| Teplota vzduchu - rozsah merania (vo vnútri) | 0°C až +50°C (32°F až 122°F) |
| Montáž | Postavenie Zavesenie |
| Teplota vzduchu - rozsah merania | Vnútorná: 0°C až +50°C (32°F až 122°F) Vonkajšia: -20°C až +60°C |
| Ďalšie funkcie | Indikátor komfortu Dátum Funkcia driemania (Snooze) Pamäť údajov Predpoveď počasia Indikátor kapacity batérií (základňa) Trend vývoja teploty vzduchu Trend vývoja vlhkosti vzduchu Hodiny s rádiovým príjmom času (DCF signál) DCF signál (možno vypnúť) Budík |
Ďalšie informácie o produkte
- Meteostanica pre digitálny displej teploty, vlhkosti, času, dátumu, dňa v týždni a predpovede počasia
- Rádiová meteorologická stanica v modernom, kompaktnom dizajne
- Zobrazenie kapacity batérie
- Biele LED podsvietenie
- Intuitívne ovládanie so štyrmi dotykovými senzormi na displeji
- Možnosť pripojenia až troch bezdrôtových vonkajších senzorov
- Kontrolka prenosu
Teplomer:
- Zobrazenie vnútornej a vonkajšej teploty
- Max./min. pamäť údajov o teplote (posledných 24 hodín)
- Možnosť prepínania medzi °C a °F
Hygrometer:
- Max./min. pamäť údajov o vlhkosti vzduchu
Čas / kalendár / budík:
- Možnosť prepínania času medzi 12 a 24-hodinovým formátom
- Zobrazenie dátumu (deň v týždni, deň, mesiac)
- Zobrazenie dňa v týždni (7 jazykov: nemčina, angličtina, francúzština, taliančina, španielčina, holandčina, dánčina)
- Funkcia budíka a odloženia budíka (snooze)
Rozsah dodávky
- 1 meteorologická stanica „Bahamy“
- 1 vonkajší senzor
- 3 AAA mikro batérie
- 2 AA Mignon batérie
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Náhradný / rozširujúci senzor:
vonkajší senzor 00222237 je kompatibilný s touto meteorologickou stanicou na rozšírenie a ako náhrada.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické výrobky povolené.
- Nepolož produkt blízko rušivých polí, kovových rámov, počítačov a televízorov atď. Elektronické zariadenia a okná môžu negatívne ovplyvniť funkciu produktu.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky údržbárske práce prenechaj odbornému personálu.
- Nezasahuj do produktu, inak stratíš akékoľvek záruky.
- Drž deti určite mimo obalu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obal okamžite zlikviduj podľa miestnych platných pravidiel likvidácie.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nie je určený pre deti!
- Používaj výrobok iba za miernych klimatických podmienok.
- Používaj produkt výhradne na jeho určený účel.
Varovanie – batérie
- Určite dodržuj správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vlož ich správne. Nedodržanie môže spôsobiť vytekanie alebo výbuch batérií.
- Používaj iba batérie typu uvedeného v návode. Ulož si informácie o správnom výbere batérií na neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a proti-kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie, ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Nezkratovávaj batérie.
- Batérie nenabíjaj.
- Nehádž batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie a nedovoľ ich únik do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a environmentálne škodlivé ťažké kovy.
- Použité batérie ihneď vyber a zlikviduj.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review