Barbados, nástenné hodiny, priemer 30 cm, tichý chod, kovové, šedo zelené
00185886
Kremeňové hodiny s analógovým zobrazením času
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pohyb s nízkym šumom
Pohyb s nízkym šumom vďaka plazivému použitému pohybu
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Kov |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farba ciferníka | Šedá Zelená |
| Farba krytu | Šedá Zelená |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 30 cm |
| Hmotnosť | 270 g |
| Rozmer - šírka | 30 cm |
| Rozmer - hĺbka | 1 cm |
| Rozmer - výška | 30 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Nástenné hodiny |
| Doplnkové vlastnosti | Tiché, nehlučné |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Analógový |
Ďalšie informácie o produkte
- Kremeňové hodiny s analógovým zobrazením času
- Elegantné nástenné hodiny z kovu s neobvyklým vzhľadom ventilátora
- Minimalistický štýl robí z hodín skvelý doplnok do každej miestnosti, ako je kuchyňa, obývačka alebo pracovňa
- Hodinová a minútová ručička
Rozsah dodávky
- 1 nástenné hodiny "Barbados"
- 1 batéria AA Mignon
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Plynulý pohyb sekundovej ručičky zabezpečuje, že nie je počuť žiadne tikotanie, a hodiny vydávajú len tiché bzučanie.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Neprevádzkuj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Neotváraj produkt a v prípade poškodenia ho ďalej nepoužívaj.
- Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky údržbové práce zver zodpovednému odbornému personálu.
- Tento produkt nie je určený na používanie osobami, vrátane detí, s obmedzenými fyzickými, senzorickými alebo mentálnymi schopnosťami alebo nedostatkom skúseností či znalostí, pokiaľ nie sú pod dozorom osoby zodpovednej za ich bezpečnosť alebo nedostali od nej pokyny, ako produkt používať.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Chráň produkt pred nečistotami, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické výrobky.
- Nezhadzuj produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nezasahuj do produktu. Tým stratíš akékoľvek nároky na záruku.
- Určite drž deti od balenia, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obal ihneď zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
Upozornenie – Batérie
- Dôsledne dodržiavaj správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vkladaj ich podľa toho. Nedodržanie môže spôsobiť vytekanie alebo výbuch batérií.
- Používaj výhradne batérie určeného typu. Ulož si pokyny na správny výber batérií uvedené v návode na obsluhu zariadení na neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií aj protikontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré nebudú dlhší čas používané (pokiaľ nie sú pripravené na núdzové použitie).
- Nezkratovávaj batérie.
- Nepripájaj batérie na nabíjačku.
- Nehádž batérie do ohňa a nezohrievaj ich.
- Nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj batérie ani ich nevypúšťaj do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a environmentálne škodlivé ťažké kovy.
- Vyhni sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a extrémne nízkom tlaku vzduchu (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review