Baterka "Classic", C-98, čierna
00123114
Tvoja mačka zase stratila hračku pod gaučom? Alebo ti skrutka zvalila pod kuchynskú skrinku? Tak si len osvetli tieto tmavé miesta LED baterkou. Budeš prekvapený, aké dlho stratené poklady tam nájdeš.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Svetelný rozsah | 30 m |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Výkon | 0.5 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba LED | Biela |
| Série | Klasický |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 1.8 cm |
| Hmotnosť | 20 g |
| Rozmer - dĺžka | 9.8 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet LED | 1 |
| Max. Lúmenov | 17 lm |
Ďalšie informácie o produkte
- LED baterka, ktorá je ideálna na cesty
- So sponou pre jednoduché pripevnenie na batoh, vrecko košele, nohavice alebo podobne
Rozsah dodávky
- 1 "Classic" baterka
- 1 AAA mikrobaterka
Poznámky pre spotrebiteľov
Tento produkt môžeš použiť iba ako baterku.
Tento produkt nie je vhodný na osvetlenie miestností v domácnostiach.
Špeciálna lampa s vynikajúcou odolnosťou proti vibráciám pre mobilné použitie.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
