Bezdrôt. myš "WM-500", ergonomická, 6 tlačidiel, tichá, akumulátor, ružová
00173085
Žiadny kábel, ale s batériou: optická myš so 6 tlačidlami a kolieskom na posúvanie umožňuje bezdrôtové ovládanie PC a notebookov – obzvlášť pohodlné vďaka jej ergonomickému tvaru
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
Ergonomický dizajn myši
Ergonomický tvar bezdrôtovej myši jej umožňuje dokonale zapadnúť do pravej ruky pre pohodlné pracovné podmienky
Tiché klávesy
Tichá myš bez klikacieho zvuku: tiché tlačidlá šepkania umožňujú bezproblémovú a uvoľnenú prácu s bezdrôtovou myšou
Kľúče prehliadača
Praktické bočné tlačidlá: tlačidlá prehliadača bezdrôtovej myši podporujú funkciu dopredu/dozadu pre jednoduchú navigáciu, napríklad pre internetové prehliadače, Outlook a podobne.
AI asistent pre mnohé programy
Produktívnejšie s umelou inteligenciou: Tlačidlo Assist aktivuje AI asistenta naprieč programom
Skladovateľný USB prijímač
Pevný priestor: Skladateľný USB prijímač je možné prenášať v puzdre myši, aby sa ušetrilo miesto
Zladiť sa so svojím štýlom
Teraz prichádza farba na stôl: s farebnou myšou môžete vytvoriť štýlový akcent a zabezpečiť dobrú náladu pri práci
Bezdrôtová myš s batériou
Výkonná a nabíjateľná: Integrovaná lítiovo-polymérová batéria v bezdrôtovej myši zaručuje maximálnu flexibilitu
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Zostarého nové: Kryt a tlačidlá tohto výrobku sú vyrobené zo 65% preukázateľne recyklovaného ABS plastu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Koliesko myši (materiál) | Pogumované |
| Materiál | Plast Spotrebiteľsky recyklovaný materiál |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| DPI rozlíšenie | 1600 1200 800 |
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10/8/7 MAC OS 10.10 alebo novší |
| Max. DPI | 1600 |
| Dosah | 10 m |
| Špeciálne vlastnosti | Režim šetrenia energie Vypínač ON/OFF LED kontrolka batérií DPI predvoľby Pogumovaný povrch |
| Životnosť klávesov | 5 Mio. Clicks |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | Lithium-Ion |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Altrosa |
| Farba | Ružová |
| Formát (form factor) | Pre pravákov |
| Farba | Ružová |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 8.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 12 cm |
| Hmotnosť (vrátane batérie) | 85 g |
| Dĺžka kábla (nabíjací kábel) | 1.8 m |
| Rozmer - výška | 4.2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet DPI tlačidiel | 1 |
| Prevedenie | Štandardná myš Ergonomické |
| Počet tlačidiel myši | 6 tlačidiel vrát. rolovacieho kolieska |
| Rolovacie koliesko | Rolovacie koliesko |
| Senzor | Optický (BlueWave) |
| Myš - klzné plochy | Plast |
| Myš - tlačidlá | Tiché |
| Tlačidlo AI asistenta | Áno |
Ďalšie informácie o produkte
- Žiadny kábel, ale s batériou: optická myš so 6 tlačidlami a kolieskom na posúvanie umožňuje bezdrôtové ovládanie PC a notebookov – obzvlášť pohodlné vďaka jej ergonomickému tvaru
- Spoľahlivá 2,4 GHz rádiová technológia s dosahom 10 metrov (v závislosti od podmienok používania a prostredia)
- Polymérom potiahnuté klzáky myši zabezpečujú plynulé pohyby myši a nepretržitú prácu
- Myšacie koliesko s gumovým povrchom pre lepší úchop
- PC myš s prepínačom dpi na prepínanie medzi 800, 1200 a 1600 DPI
- Samostatný vypínač On/Off pre kancelársku myš
- Režim pohotovosti po 5 minútach nečinnosti bezdrôtovej myši
- Rádiový prijímač spája myš s notebookom a pod. – jednoduché Plug and Play bez inštalácie ovládača
Rozsah dodávky
- 1 bezdrôtová myš "WM-500"
- 1 USB-A prijímač
- 1 USB nabíjací kábel (USB-A na USB-C)
- 1 organizér na káble
- 1 návod na použitie

| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 1.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 1.0 W |
Systémové požiadavky
- Windows 11/10: všetky funkcie sú použiteľné; Tlačidlo Pomocník: aktuálna verzia Windows 11 a nainštalovaná aplikácia Microsoft Copilot
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
