Bezdrôtová klávesnica s myšou "WKM‑200", 8 multimediálnych tlačidiel
U8173056
Standard keyboard in full format with optical, 4-button mouse: the PC set is immediately ready to go for comfortable wireless computer control or also as an external keyboard and mouse for the laptop - a straightforward all-rounder at any desk
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Fn-Lock funkcia
Jednoduché aktivovanie a deaktivovanie FN-Lock: vymení prvé a druhé priradenie klávesov F1 na F12 – takže napríklad môžete používať multimediálne funkcie priamo cez klávesy F bez toho, aby ste v každom prípade držali Fn
Skladovateľný USB prijímač
Pevný priestor: Skladateľný USB prijímač je možné prenášať buď v puzdre na klávesnicu alebo myš, aby sa ušetrilo miesto
Nastaviteľný uhol písania
Ergonomický pocit pri písaní: Uhol písania je možné nastaviť pomocou skladacích nožičiek – pre protišmykovú a pohodlnú prácu na klávesnici počítača
Wireless keyboard / mouse set with batteries
Simply swap: the cordless keyboard with mouse is battery-operated and neither needs to be charged up in between - ideal for mobile working and life on the move
Gentle typing feeling
Simply silky: quiet keys ensure undisturbed and relaxed working with the wireless keyboard - for intuitive, fluid and quiet typing
Samostatné multimediálne kľúče
Jednoduché stlačenie tlačidla: Používanie multimediálnych funkcií cez vlastné mediálne klávesy bez preradenia – pre jednoduchú kontrolu prehrávania, či už hudby, videí alebo živého vysielania
Pre pravákov a ľavákov
Pasuje do akejkoľvek ruky: presne symetrický dizajn optickej myši je rovnako vhodný pre pravákov aj ľavákov
Wireless keyboard and mouse in a set
For comfortable working: the wireless keyboard with mouse can be connected quickly and easily via the USB-A receiver to the PC - guaranteeing maximum flexibility at the desk
AI asistent pre mnohé programy
Produktívnejšie s umelou inteligenciou: Tlačidlo Assist aktivuje AI asistenta naprieč programom
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Zostarého nové: Kryt a tlačidlá tohto výrobku sú vyrobené zo 65% preukázateľne recyklovaného ABS plastu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Koliesko myši (materiál) | Pogumované |
| Materiál | Plast Spotrebiteľsky recyklovaný materiál |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Keyboard battery life (depending on usage) | 1080 d |
| DPI rozlíšenie | 1600 1200 800 |
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10 |
| Max. DPI | 1600 |
| Dosah | 10 m |
| Špeciálne vlastnosti | Režim šetrenia energie Vypínač ON/OFF LED kontrolka batérií Separátne multimediálne tlačidlá Sklápacie nožičky |
| Výdrž batérie myši (v závislosti od používania) | 150 d |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Usporiadanie klávesnice | QWERTY (USA) |
| Farba | Čierna |
| Formát myši | Pre pravákov a ľavákov |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Obsah setu (ks) | 3 |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Myš - šírka | 5.8 cm |
| Myš - hmotnosť | 52 g |
| Myš - výška | 3.5 cm |
| Myš - dĺžka | 10.3 cm |
| Klávesnica (šírka) | 43.8 cm |
| Klávesnica (hmotnosť) | 400 g |
| Klávesnica (výška) | 2.6 cm |
| Klávesnica (hĺbka) | 14.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet multimediálnych klávesov | 20 |
| Prevedenie | Štandardná myš Pre pravákov a ľavákov Plnoformátová klávesnica |
| Počet tlačidiel myši | 4 tlačidlá vrátane rolovacieho kolieska |
| Rolovacie koliesko | Rolovacie koliesko |
| Senzor | Optický |
| Myš - klzné plochy | Polytetrafluóretylén (PTFE) |
| Počet klávesov (klávesnica) | 105 |
| Myš - tlačidlá | Štandardné |
| Znaky na klávesoch | Potlač s UV ochranou |
| Typ klávesov | Membránový (Rubber Dome) |
Ďalšie informácie o produkte
- Standard keyboard in full format with optical, 4-button mouse: the PC set is immediately ready to go for comfortable wireless computer control or also as an external keyboard and mouse for the laptop - a straightforward all-rounder at any desk
- Full size with all functions: the 100% keyboard with number block meets all the requirements for the office and home office
- Reliable 2.4 GHz radio technology with a range of 10 metres (depending on conditions of use and environment)
- Separate On/Off switch for the office keyboard and mouse
- Standby mode after 10 minutes of inactivity of the wireless keyboard and mouse
- The radio receiver connects the keyboard and mouse with the laptop, etc. - simple Plug and Play
- PC mouse with dpi switch
- Polymer-coated gliding feet: fluid mouse movements and uninterrupted working
Rozsah dodávky
- 1 wireless keyboard
- 1 wireless mouse
- 1 USB-A receiver
- 2 AA Mignon batteries
Systémové požiadavky
- Operating system: - Windows 11/10; Assist button: current version Windows 11 and installed Microsoft Copilot app
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review

