Bezdrôtová myš "WM-100", optická, 3 tlačidlá, bez zvuku kliknutia, čierna
00173073
Presná, tichá a bez káblov: optická myš s tromi tlačidlami a kolieskom na rolovanie umožňuje bezdrôtové ovládanie PC a notebooku
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
Tiché klávesy
Tichá myš bez klikacieho zvuku: tiché tlačidlá šepkania umožňujú bezproblémovú a uvoľnenú prácu s bezdrôtovou myšou
Pre pravákov a ľavákov
Pasuje do akejkoľvek ruky: presne symetrický dizajn optickej myši je rovnako vhodný pre pravákov aj ľavákov
Skladovateľný USB prijímač
Pevný priestor: Skladateľný USB prijímač je možné prenášať v puzdre myši, aby sa ušetrilo miesto
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Zostarého nové: Kryt a tlačidlá tohto výrobku sú vyrobené zo 65% preukázateľne recyklovaného ABS plastu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Koliesko myši (materiál) | Pogumované |
| Materiál | Plast Spotrebiteľsky recyklovaný materiál |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| DPI rozlíšenie | 1200 |
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10 |
| Max. DPI | 1200 |
| Dosah | 10 m |
| Životnosť klávesov | 3 Mio. Clicks |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Formát (form factor) | Pre pravákov a ľavákov |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 5.8 cm |
| Rozmer - hĺbka | 10.3 cm |
| Hmotnosť (vrátane batérií) | 52 g |
| Rozmer - výška | 3.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Štandardná myš |
| Počet tlačidiel myši | 3 tlačidlá vrát. rolovacieho kolieska |
| Rolovacie koliesko | Rolovacie koliesko |
| Senzor | Optický |
| Myš - klzné plochy | Polytetrafluóretylén (PTFE) |
| Myš - tlačidlá | Tiché |
Ďalšie informácie o produkte
- Presná, tichá a bez káblov: optická myš s tromi tlačidlami a kolieskom na rolovanie umožňuje bezdrôtové ovládanie PC a notebooku
- Spoľahlivá rádiová technológia 2,4 GHz s dosahom 10 metrov (v závislosti od podmienok používania a prostredia)
- Polymérom potiahnuté klzáky myši zabezpečujú plynulé pohyby myši a nepretržitú prácu
- Koliesko myši s gumovým povrchom pre lepší úchop
- Samostatný vypínač zap./vyp.
- Režim pohotovosti po 5 minútach nečinnosti bezdrôtovej myši
- Rádiový prijímač spája myš s notebookom a pod. – jednoduché pripojenie Plug and Play bez inštalácie ovládačov
Rozsah dodávky
- 1 bezdrôtová myš „WM-100“
- 1 prijímač USB-A
- 1 batéria AA Mignon
- 1 návod na použitie
| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | Nevzťahuje sa |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | Nevzťahuje sa |
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review