Bezdrôtová nabíjačka, nabíjacia podložka na smartfón, 15 W, čierna
00201746
Rýchlo a jednoducho nabíjaj mobilné telefóny s podporou QI: jednoducho ich polož na povrch a nabíjaj všetky kompatibilné smartfóny vďaka univerzálnej QI nabíjacej technológii
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bezdrôtové nabíjanie s Qi
Bezdrôtové nabíjanie smartfónov pomocou technológie Qi
Maximálna rýchlosť nabíjania
Zaručená maximálna rýchlosť nabíjania s nábojom optimalizovaným pre zariadenie
Indukčné nabíjanie
Technológia indukčného nabíjania pre bezdrôtové nabíjanie kompatibilných smartfónov
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť mobilných telefónov, tabletov a podobných zariadení
Vysokokvalitná QI nabíjacia podložka
QI nabíjacia podložka v kvalitnom dizajne stola: jednoducho položte svoj smartfón a nabite ho
Technológia bezdrôtového rýchleho nabíjania
Technológia bezdrôtového rýchleho nabíjania zaručuje mimoriadne rýchle nabíjanie
Automatická detekcia zariadení
Zariadenia umiestnené na zariadení sú automaticky detegované a optimálne nabíjané
Dá sa použiť s obalom na smartfón
Smartfóny v obaloch kompatibilných s bezdrôtovým nabíjaním nie je potrebné vyberať a dajú sa nabíjať priamo bezdrôtovo
Protišmykový gumený povlak
Protišmykový gumový povlak na podpornej doske bezdrôtovej nabíjačky pre bezpečné nabíjanie
Vyrobené z 20 % recyklovaných materiálov
Udržateľne a úsporne vyrobené: z 20 % recyklovaných materiálov – dobré pre vás a prospešné pre životné prostredie
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
LED indikátor funkcie
LED funkčný indikátor poskytuje informácie o stave zariadenia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Vhodné pre | Mobil |
| Spôsob použitia | Smartfón |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupné napätie do | 12 V |
| Vstupné napätie od | 5 V |
| Rýchlosť nabíjania | Fast Charge |
| Nabíjacia technológia | Wireless Fast Charge |
| Energia | |
|---|---|
| Vstupné napätie 1 | 5 V |
| Vstupné napätie 2 | 9 V |
| Vstupné napätie 3 | 12 V |
| Max. vstupný prúd 1 | 2 A |
| Max. vstupný prúd 2 | 1.67 A |
| Max. vstupný prúd 3 | 1.67 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 100 mm |
| Hmotnosť | 75 g |
| Rozmer - výška | 7.6 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | LED funkcia |
| Doplnkové vlastnosti | Magnetický |
| Ďalšie funkcie | Magnetický |
Ďalšie informácie o produkte
- Rýchlo a jednoducho nabíjaj mobilné telefóny s podporou QI: jednoducho ich polož na povrch a nabíjaj všetky kompatibilné smartfóny vďaka univerzálnej QI nabíjacej technológii
- Už žiadne zdĺhavé hľadanie nabíjacieho kábla a zamotané káble vďaka bezdrôtovej nabíjačke
- Bezdrôtové rýchle nabíjanie: rýchla nabíjačka s nabíjacou rýchlosťou až 15 W
- Nabíjanie sa automaticky spustí po položení smartfónu na QI nabíjaciu stanicu
- Na ukončenie nabíjania stačí jednoducho zdvihnúť smartfón z bezdrôtovej nabíjacej podložky
- Inteligentná nabíjacia technológia: bezdrôtová indukčná technológia (môže sa používať so všetkými kompatibilnými zariadeniami)
- Testované QI štandardy a interoperabilita: QI-certifikovaná bezpečnosť a kompatibilita s optimalizovanou energetickou efektivitou prostredníctvom indukčného nabíjania
- Inteligentné a bezpečné nabíjanie: ochrana proti preťaženiu, prepätiu a skratu, ako aj rozpoznávanie cudzích predmetov pre maximálnu bezpečnosť smartfónov, batérií a nabíjačiek
- Všetko v balení: USB nabíjací kábel (USB-C na USB-C) na pripojenie k napájaniu je súčasťou mobilnej nabíjacej podložky
- Protišmyková guma na podložke pre bezpečné nabíjanie
Rozsah dodávky
- 1 bezdrôtová nabíjačka
- 1 nabíjací kábel USB-C - USB-C, dĺžka 1 m
- 1 návod na použitie
Systémové požiadavky
So zariadením kompatibilným s technológiou bezdrôtového nabíjania podľa štandardu QI (napr. smartfón, AirPods a pod.)
Poznámky pre spotrebiteľov
Skontroluj informácie o produkte alebo návod na obsluhu svojho zariadenia alebo kontaktuj výrobcu, aby si zistil, či tvoje zariadenie, napríklad smartfón, slúchadlá a pod., podporuje bezdrôtovú technológiu nabíjania založenú na štandarde QI.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















