Bezdrôtová nabíjačka "QI‑FC10 DUO", 10 W, čierna
00201682
Nabíjaj QI-kompatibilné mobilné telefóny rýchlo a jednoducho: jednoducho ich polož na povrch a nabíjaj až dva kompatibilné smartfóny súčasne vďaka univerzálnej QI nabíjacej technológii
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bezdrôtové nabíjanie s Qi
Bezdrôtové nabíjanie smartfónov pomocou technológie Qi
Maximálna rýchlosť nabíjania
Zaručená maximálna rýchlosť nabíjania s nábojom optimalizovaným pre zariadenie
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
Exclusive fabric surface
Exkluzívny látkový chránič s ušľachtilým vzhľadom chráni zadnú stranu smartfónu pred poškriabaním
Indukčné nabíjanie
Technológia indukčného nabíjania pre bezdrôtové nabíjanie kompatibilných smartfónov
Vysokokvalitná QI nabíjacia podložka
QI nabíjacia podložka v kvalitnom dizajne stola: jednoducho položte svoj smartfón a nabite ho
Technológia bezdrôtového rýchleho nabíjania
Technológia bezdrôtového rýchleho nabíjania zaručuje mimoriadne rýchle nabíjanie
Automatická detekcia zariadení
Zariadenia umiestnené na zariadení sú automaticky detegované a optimálne nabíjané
Charge 2 devices at the same time
Two coils enable the simultaneous charging of 2 smartphones on the QI charging pad
Dá sa použiť s obalom na smartfón
Smartfóny v obaloch kompatibilných s bezdrôtovým nabíjaním nie je potrebné vyberať a dajú sa nabíjať priamo bezdrôtovo
Štýlový vzhľad a pocit
Stolná nabíjačka v atraktívnom dizajne vyzerá dobre, pôsobí príjemne a dokonale zapadá do akejkoľvek kancelárie a obytného prostredia
LED indikátor funkcie
LED funkčný indikátor poskytuje informácie o stave zariadenia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Vhodné pre | Mobil |
| Spôsob použitia | Smartfón |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupné napätie do | 9 V |
| Vstupné napätie od | 9 V |
| Rýchlosť nabíjania | Fast Charge |
| Nabíjacia technológia | Wireless Fast Charge |
| Energia | |
|---|---|
| Vstupné napätie 1 | 9 V |
| Max. vstupný prúd 1 | 4 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Produktové série | Essential Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 145 g |
| Rozmer - šírka | 90 mm |
| Rozmer - výška | 15 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Displej/indikátor | LED funkcia |
Ďalšie informácie o produkte
- Nabíjaj QI-kompatibilné mobilné telefóny rýchlo a jednoducho: jednoducho ich polož na povrch a nabíjaj až dva kompatibilné smartfóny súčasne vďaka univerzálnej QI nabíjacej technológii
- Tá otravná hľadačka nabíjacieho kábla a zamotané káble sú už minulosťou vďaka bezdrôtovej nabíjačke
- Bezdrôtové rýchle nabíjanie: rýchla nabíjačka s rýchlosťou nabíjania až 10 W na oboch nabíjacích cievkach
- Nabíjanie sa automaticky spustí po položení smartfónu na QI nabíjaciu stanicu
- Na ukončenie nabíjacieho procesu stačí jednoducho zdvihnúť smartfón z bezdrôtovej nabíjacej podložky
- Inteligentná nabíjacia technológia: bezdrôtová indukčná technológia (môže sa používať so všetkými kompatibilnými zariadeniami)
- Testované QI štandardy a interoperabilita: QI-certifikovaná bezpečnosť a kompatibilita s optimalizovanou energetickou efektivitou prostredníctvom indukčného nabíjania
- Inteligentné a bezpečné nabíjanie: ochrana proti prebitiu, prepätiu a skratu, ako aj rozpoznávanie cudzích predmetov pre maximálnu bezpečnosť smartfónov, batérií a nabíjačiek
- Všetko v balení: napájací zdroj na pripojenie k 230 V elektrickej sieti je súčasťou mobilnej nabíjačky
- Vizuálne atraktívny dizajn stolovej nabíjačky dokonale zapadne do každého kancelárskeho aj domáceho prostredia
Rozsah dodávky
- 1 QI nabíjačka "QI-FC10 DUO"
- 1 napájací zdroj s euro zástrčkou, dĺžka kábla 1 m
- 1 návod na použitie
Systémové požiadavky
So zariadením kompatibilným s technológiou bezdrôtového nabíjania podľa štandardu QI (napr. smartfón, AirPods a pod.)
Poznámky pre spotrebiteľov
Skontroluj informácie o produkte alebo návod na obsluhu svojho zariadenia alebo kontaktuj výrobcu, aby si zistil, či tvoje zariadenie, napríklad smartfón, slúchadlá a pod., podporuje bezdrôtovú technológiu nabíjania založenú na štandarde QI.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review