Bezdrôtová nabíjačka/stojanček Qi-FC10S, 10 W
00201684
Rýchlo nabíjaj mobilné telefóny s podporou QI a pokračuj v ich používaní: jednoducho polož kompatibilný smartfón na výšku alebo na šírku a nabíjaj bezdrôtovo vďaka univerzálnej QI nabíjacej technológii.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bezdrôtové nabíjanie s Qi
Bezdrôtové nabíjanie smartfónov pomocou technológie Qi
Maximálna rýchlosť nabíjania
Zaručená maximálna rýchlosť nabíjania s nábojom optimalizovaným pre zariadenie
Nabíjanie šetriace batériu
Optimalizovaný proces nabíjania šetrí batériu a tým predlžuje životnosť
Načítavanie v režime na šírku a na šírku
2 cievky umožňujú nabíjanie smartfónu v režime na portrét aj na šírku
Indukčné nabíjanie
Technológia indukčného nabíjania pre bezdrôtové nabíjanie kompatibilných smartfónov
Vysokokvalitná QI nabíjacia stanica
QI nabíjacia stanica vo vysokej kvalite pre stôl: Jednoducho na ňu položte smartfón, nabite ho a pokračujte v používaní
Technológia bezdrôtového rýchleho nabíjania
Technológia bezdrôtového rýchleho nabíjania zaručuje mimoriadne rýchle nabíjanie
Automatická detekcia zariadení
Zariadenia umiestnené na zariadení sú automaticky detegované a optimálne nabíjané
Praktická funkcia stojana
Nabíjačka s funkciou stojana pre pohodlné používanie smartfónu počas nabíjania
Dá sa použiť s obalom na smartfón
Smartfóny v obaloch kompatibilných s bezdrôtovým nabíjaním nie je potrebné vyberať a dajú sa nabíjať priamo bezdrôtovo
Štýlový vzhľad a pocit
Stolná nabíjačka v atraktívnom dizajne vyzerá dobre, pôsobí príjemne a dokonale zapadá do akejkoľvek kancelárie a obytného prostredia
LED indikátor funkcie
LED funkčný indikátor poskytuje informácie o stave zariadenia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Vhodné pre | Mobil |
| Spôsob použitia | Smartfón |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Vstupné napätie do | 9 V |
| Vstupné napätie od | 5 V |
| Rýchlosť nabíjania | Fast Charge |
| Nabíjacia technológia | Wireless Fast Charge |
| Energia | |
|---|---|
| Vstupné napätie 1 | 5 V |
| Vstupné napätie 2 | 9 V |
| Max. vstupný prúd 1 | 2 A |
| Max. vstupný prúd 2 | 1.67 A |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Produktové série | Basic Line |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 135 g |
| Rozmer - šírka | 72 mm |
| Rozmer - výška | 110 mm |
Ďalšie informácie o produkte
- Rýchlo nabíjaj mobilné telefóny s podporou QI a pokračuj v ich používaní: jednoducho polož kompatibilný smartfón na výšku alebo na šírku a nabíjaj bezdrôtovo vďaka univerzálnej QI nabíjacej technológii.
- Tá otrava s hľadaním nabíjacieho kábla a zamotanými káblami je už minulosťou vďaka bezdrôtovej nabíjačke
- Bezdrôtové rýchle nabíjanie: rýchla nabíjačka s rýchlosťou nabíjania až 10 W
- Nabíjanie sa automaticky spustí po položení smartfónu na QI nabíjaciu stanicu
- Na ukončenie nabíjania stačí smartfón z nabíjačky jednoducho zdvihnúť
- Inteligentná nabíjacia technológia: bezdrôtová induktívna technológia (môže sa používať so všetkými kompatibilnými zariadeniami)
- Testované štandardy QI a interoperabilita: QI-certifikovaná bezpečnosť a kompatibilita s optimalizovanou energetickou efektivitou prostredníctvom induktívneho nabíjania
- Inteligentné a bezpečné nabíjanie: ochrana proti prebitiu, prepätiu a skratu, ako aj rozpoznávanie cudzích predmetov pre maximálnu bezpečnosť smartfónov, batérií a nabíjačiek
- Držiak na stojane ti pohodlne umožní používať smartfón počas nabíjania, pozerať filmy na šírku aj na výšku a viesť videohovory
- Všetko v balení: USB nabíjací kábel (USB-A na USB-C) na pripojenie k napájaniu je súčasťou mobilnej nabíjacej podložky
- Vizuálne príťažlivý dizajn stolovej nabíjačky perfektne zapadne do každej kancelárie a domáceho prostredia
Rozsah dodávky
- 1 nabíjačka QI "QI-FC10S"
- 1 nabíjací kábel USB-A - USB-C, dĺžka 1 m
- 1 návod na použitie
Systémové požiadavky
So zariadením kompatibilným s technológiou bezdrôtového nabíjania podľa štandardu QI (napr. smartfón, AirPods a pod.)
Poznámky pre spotrebiteľov
Skontroluj informácie o produkte alebo návod na obsluhu svojho zariadenia alebo kontaktuj výrobcu, aby si zistil, či tvoje zariadenie, napríklad smartfón, slúchadlá a pod., podporuje bezdrôtovú technológiu nabíjania založenú na štandarde QI.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review