Bezdrôtová optická Multi Device myš MW-650, USB/Bluetooth, čierna
00182617
Optická myš s 6 tlačidlami a možnosťou pripojenia k viacerým zariadeniam: 1 x cez bezdrôtové pripojenie (2,4 GHz bezdrôtový USB-A prijímač) a 2 x cez Bluetooth® (BT 3.0 a BT 5.0)
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
DPI prepínač
DPI prepínač na zmenu rýchlosti ukazovateľa
Inteligentné riadenie energie
Inteligentné riadenie energie aktivuje pohotovostný režim, keď sa nepoužíva
Optický senzor s vysokým rozlíšením
Optický senzor s vysokým rozlíšením zabezpečuje presné a plynulé ovládanie kurzora myši
Kľúče prehliadača
Klávesy prehliadača podporujú funkciu dopredu/dozadu pre jednoduchú navigáciu, napríklad pre internetové prehliadače, Outlook a podobne.
Pripojenie cez USB-A a Bluetooth
Plná flexibilita stlačením tlačidla: prepínanie medzi USB-A prijímačom a Bluetooth a ovládanie troch zariadení jednou myšou
Vypínač zapnutia/vypnutia
Samostatný vypínač umožňuje úsporné používanie myši
Skladovateľný USB prijímač
Skladateľný USB prijímač je možné prepravovať v puzdre na úsporu miesta
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Koliesko myši (materiál) | Pogumované |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Výdrž batérie (závisí na použití) | 288 d |
| Bluetooth verzia | 5.0 |
| DPI rozlíšenie | 1600 2000 2400 1200 800 |
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10/8/7 iOS 13 alebo novší Android 3.1 alebo novší Android 4.3 alebo novší |
| Max. DPI | 2400 |
| Špeciálne vlastnosti | Vypínač ON/OFF Tlačidlá prehliadača |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Formát (form factor) | Pre pravákov |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 6.3 cm |
| Rozmer - hĺbka | 11.2 cm |
| Rozmer - výška | 4 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet tlačidiel myši | 6 tlačidiel vrát. rolovacieho kolieska |
| Rolovacie koliesko | Rolovacie koliesko |
| Senzor | Optický |
| Myš - klzné plochy | Polytetrafluóretylén (PTFE) |
| Myš - tlačidlá | Štandardné |
Ďalšie informácie o produkte
- Optická myš s 6 tlačidlami a možnosťou pripojenia k viacerým zariadeniam: 1 x cez bezdrôtové pripojenie (2,4 GHz bezdrôtový USB-A prijímač) a 2 x cez Bluetooth® (BT 3.0 a BT 5.0)
- Funkcia dvojitého pripojenia (Bluetooth® alebo 2,4 GHz)
- Prepínanie pripojených zariadení stlačením tlačidla
- Indikátor zobrazujúci aktuálne aktívne pripojenie
- Prepínateľná citlivosť medzi 800, 1200, 1600, 2000 a 2400 dpi
- Gumené koliesko rolovania pre príjemné kĺzanie a rolovanie
Rozsah dodávky
- 1 optická bezdrôtová / Bluetooth® myš s 6 tlačidlami "MW-650"
- 1 USB-A prijímač
- 1 batéria AA Mignon
- 1 návod na použitie
Systémové požiadavky
Operačné systémy: Windows 11/10/8/7, Android 4.3 alebo novší, MacOS 10.10 alebo novší, iOS 13 alebo novší
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review