Bezdrôtová optická myš AMW-200, antracitová/čierna
00134960
Kompaktná optická bezdrôtová myš s nano prijímačom pre super presnú a jemnú kontrolu kurzora myši
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pre ľavákov aj pravákov
Presne symetrický dizajn je vhodný pre ľavákov aj pravákov
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Koliesko myši (materiál) | Plast |
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Výdrž batérie (závisí na použití) | 430 d |
| DPI rozlíšenie | 1600 |
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10/8/7 MAC OS 10.10 alebo novší |
| Max. DPI | 1600 |
| Dosah | 10 m |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna Antracitová |
| Formát (form factor) | Pre pravákov a ľavákov |
| Farba | Šedá Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 6.1 cm |
| Rozmer - hĺbka | 10.6 cm |
| Rozmer - výška | 3.7 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Štandardná myš |
| Počet tlačidiel myši | 3 tlačidlá vrát. rolovacieho kolieska |
| Rolovacie koliesko | Rolovacie koliesko |
| Senzor | Optický |
| Myš - klzné plochy | Plast |
| Myš - tlačidlá | Štandardné |
| Tlačidlo AI asistenta | Nie |
Ďalšie informácie o produkte
- Kompaktná optická bezdrôtová myš s nano prijímačom pre super presnú a jemnú kontrolu kurzora myši
- Ultra malý USB prijímač je vhodný na trvalú inštaláciu v notebooku alebo PC
- Spoľahlivá bezdrôtová technológia 2,4 GHz s dosahom 10 metrov (v závislosti od použitia a podmienok prostredia)
- Technológia Smart-Link pre jednoduché spustenie
Rozsah dodávky
- 1 optická bezdrôtová myš "AMW-200"
- 1 prijímač
- 1 batéria AA Mignon
- 1 návod na použitie
| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | Nevzťahuje sa |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | Nevzťahuje sa |
Systémové požiadavky
- Operačný systém: MAC OS 10.10 alebo novší / Windows 11/10/8/7
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review