Bezdrôtová sada klávesnice a myši "WKM‑750", LED, QWERTY US
U8173069
Connect several devices simultaneously via Multi-device: Set comprising office keyboard and optical 6-button mouse for the wireless control of computers, smartphones and tablets via Bluetooth or radio in combination with the USB-A receiver
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Ovládanie multimediálnych funkcií pomocou kláves F
Aktivácia pomocou Fn: Ovládanie multimediálnych funkcií sekundárnym priradením klávesov F – bez nutnosti prechádzať zdĺhavou cestou cez systémové nastavenia
Fn-Lock funkcia
Jednoduché aktivovanie a deaktivovanie FN-Lock: vymení prvé a druhé priradenie klávesov F1 na F12 – takže napríklad môžete používať multimediálne funkcie priamo cez klávesy F bez toho, aby ste v každom prípade držali Fn
Stmievateľné podsvietenie
Intenzita svetla osvetlenej klávesnice je stmievateľná a zabezpečuje optimálne ovládanie v tme – ideálne pre spontánne nápady a rýchle noty kedykoľvek
Nastaviteľné nastavenie uhla
Ergonomický pocit pri písaní: Skladacie nožičky umožňujú tri nastaviteľné uhly písania pre nešmykľavosť a pohodlnú prácu na bezdrôtovej klávesnici
Šifrovanie zadávania údajov
Lepšie byť opatrný ako ľutovať: Bezdrôtová klávesnica šifruje všetky stlačenia kláves podľa šifrovacieho štandardu AES-128
Vysokokvalitné hliníkové komponenty
Elegantný vzhľad a moderný dizajn vďaka kvalitným a robustným komponentom z hliníka
Skladovateľný USB prijímač
Pevný priestor: Skladateľný USB prijímač je možné prenášať buď v puzdre na klávesnicu alebo myš, aby sa ušetrilo miesto
Multi-device set with 3 channels
Ready to go anywhere: the multi-device keyboard with mouse has 1 radio and 2 Bluetooth channels and can therefore be connected to up to 3 devices simultaneously, switching between them with lightning-fast speed at the press of a button
Wireless keyboard and mouse with battery
Powerful and rechargeable: the integrated lithium polymer battery in the wireless keyboard and mouse guarantees maximum flexibility
Senzor modrých vĺn
Blue Wave senzor umožňuje použitie optickej myši takmer na akomkoľvek povrchu
Ergonomický dizajn myši
Ergonomický tvar bezdrôtovej myši jej umožňuje dokonale zapadnúť do pravej ruky pre pohodlné pracovné podmienky
Tiché klávesy
Tichá myš bez klikacieho zvuku: tiché tlačidlá šepkania umožňujú bezproblémovú a uvoľnenú prácu s bezdrôtovou myšou
Kľúče prehliadača
Praktické bočné tlačidlá: tlačidlá prehliadača bezdrôtovej myši podporujú funkciu dopredu/dozadu pre jednoduchú navigáciu, napríklad pre internetové prehliadače, Outlook a podobne.
Nízkošumová klávesnica s nožnicovým mechanizmom
Odolné a robustné nožnicové klávesy: ideálne pre intuitívne, plynulé a tiché písanie aj pri veľmi vysokých vstupných rýchlostiach
AI asistent pre mnohé programy
Produktívnejšie s umelou inteligenciou: Tlačidlo Assist aktivuje AI asistenta naprieč programom
Z preukázateľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Zostarého nové: Kryt a tlačidlá tohto výrobku sú vyrobené zo 65% preukázateľne recyklovaného ABS plastu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Koliesko myši (materiál) | Kov |
| Materiál | Plast Hliník Spotrebiteľsky recyklovaný materiál |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Keyboard battery life (depending on usage) | 20 d |
| Bluetooth verzia | 5.2 |
| DPI rozlíšenie | 1600 2400 1200 800 3200 |
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10 MacOS 11 alebo novší iOS 14 alebo novší iPadOS 14 alebo novší Android 8.0 alebo novší |
| Max. DPI | 3200 |
| Dosah | 10 m |
| Špeciálne vlastnosti | Režim šetrenia energie Vypínač ON/OFF LED kontrolka batérií Tlačidlá prehliadača Podsvietenie Sklápacie nožičky |
| Výdrž batérie myši (v závislosti od používania) | 90 d |
| Energia | |
|---|---|
| Typ batérie | Lithium-Ion |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna Modrá Tmavošedá |
| Usporiadanie klávesnice | QWERTY (USA) |
| Farba | Čierna |
| Formát myši | Pre pravákov |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Obsah setu (ks) | 4 |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Myš - šírka | 6.8 cm |
| Myš - hmotnosť | 76 g |
| Myš - výška | 3.7 cm |
| Myš - dĺžka | 10.7 cm |
| Klávesnica (šírka) | 41.2 cm |
| Klávesnica (hmotnosť) | 505 g |
| Klávesnica (výška) | 1.8 cm |
| Klávesnica (hĺbka) | 13.8 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet multimediálnych klávesov | 16 |
| Prevedenie | Štandardná myš Pre pravákov |
| Počet tlačidiel myši | 6 tlačidiel vrát. rolovacieho kolieska |
| Rolovacie koliesko | Rolovacie koliesko |
| Senzor | Optický (BlueWave) |
| Myš - klzné plochy | Polytetrafluóretylén (PTFE) |
| Počet klávesov (klávesnica) | 113 |
| Myš - tlačidlá | Tiché |
| Znaky na klávesoch | Laserom vypálené |
| Typ klávesov | Nožničkový mechanizmus |
Ďalšie informácie o produkte
- Connect several devices simultaneously via Multi-device: Set comprising office keyboard and optical 6-button mouse for the wireless control of computers, smartphones and tablets via Bluetooth or radio in combination with the USB-A receiver
- Full size with all functions: the 100% keyboard with number block meets all the requirements for the office and home office
- Laser-printed keys on the wireless keyboard ensure excellent wear resistance
- Reliable Bluetooth and 2.4 GHz radio technology with a range of 10 metres (depending on use and environmental conditions)
- Separate On/Off switch for mouse and keyboard
- Standby mode after 5 minutes of inactivity of the wireless keyboard and mouse
- The radio receiver connects the keyboard and mouse with the laptop, etc. - simple Plug and Play
- PC mouse with dpi switch
- Sturdy 2-way metal scroll wheel
- Polymer-coated gliding feet: fluid mouse movements and uninterrupted working
Rozsah dodávky
- 1 multi-device keyboard
- 1 multi-device mouse
- 1 USB-A receiver
- 1 USB charging cable (USB-A to USB-C) including adapter (USB-C to USB-A) and cable manager
Systémové požiadavky
- Windows 11/10: all functions can be used; Assist button: current version Windows 11 and installed Microsoft Copilot app
- May be usable to a limited degree with the MacOS 11 or later, iOS 14 or later, iPadOS 14 or later or Android 8.0 or later operating systems
- For Bluetooth on laptops or desktop PCs: existing Bluetooth function or receiver
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



