Bezdrôtová vonkajšia zásuvka, IP44, dosah 30 m, biela
00223582
Rozprávkové svetielka a lampióny večer rozžiaria balkóny a záhrady. Ale časom je potrebné svetlá opäť vypnúť, a často sú vonkajšie zásuvky ťažko dostupné alebo uzatvorené. S diaľkovo ovládanou zásuvkou môžeš tento problém vyriešiť jednoducho a pohodlne.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bezpečnosť vďaka zvýšenej kontaktnej ochrane
So zvýšenou ochranou kontaktu, aby sa zabránilo neúmyselnému kontaktu
Splash protected according to IP 44
A downpour or a shower from a lawn sprinkler: the outdoor socket with cover is perfectly suited to outdoor use thanks to its splash protection (IP 44)
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvencia | 433 MHz |
| Dosah | 30 m |
| Spínací výkon | 3680 W |
| Energia | |
|---|---|
| Spotreba v standby režime < | 0.75 W |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 5.4 cm |
| Rozmer - hĺbka | 8.2 cm |
| Rozmer - výška | 11.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet rádiových zásuviek | 1 |
| Doplnkové vlastnosti | Zvýšená ochrana proti dotyku |
| Vhodná pre stmievače | Nie |
| Doplnky | Diaľkové ovládanie |
| Trieda IP ochrany | IP44 (ochrana proti špliechajúcej vode) |
| Okolitá teplota počas prevádzky | Cca. -10°C až cca. +35°C |
| Ďalšie funkcie | Voliteľné kanály |
| Max. zaťaženie | 3680 W |
Ďalšie informácie o produkte
- Jednoduchý a pohodlný spôsob, ako zapínať a vypínať elektrické zariadenia vonku
- Ideálne pre zariadenia umiestnené na ťažko dostupných miestach, napr. čerpadlo do záhradného jazierka, vianočné osvetlenie
- Pohodlná pomoc aj pre chorých a fyzicky postihnutých ľudí
- Dosah až do 30 m, v závislosti od miestnych podmienok
- Vonkajšia zásuvka ako rozšírenie setu bezdrôtových zásuviek Hama (číslo položky 00223581)
- Použitie v interiéri aj exteriéri vďaka celkovej ochrane proti striekajúcej vode (IP44)
- Bezdrôtové zásuvky si pamätajú posledný stav (zapnuté alebo vypnuté), napr. pri výpadku napájania alebo odpojení zo zásuvky, takže zariadenia k nim pripojené pokračujú v požadovanej reakcii
Rozsah dodávky
- 1 bezdrôtová zásuvka
Poznámky pre spotrebiteľov
Na ovládanie vonkajšej bezdrôtovej zásuvky je potrebný Hama rádiový diaľkový ovládač (00121956, 00121957, 00121958, nie je súčasťou dodávky)!
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Nezapojuj ich za sebou
- Nepoužívaj zakryté
- Bez napätia len pri vytiahnutom konektore
- Používaj iba s uzavretými bezpečnostnými krytmi
- Nepoužívaj diaľkové zásuvky, ak sú na puzdre viditeľné poškodenia.
- Opravy nechávaj vykonávať iba školeným personálom alebo miestnym odborným predajcom.
- Diaľková zásuvka zodpovedá norme IP 44, čo znamená, že je chránená proti striekajúcej vode a je vhodná na vonkajšie použitie. Na produkt nesmie byť nasmerovaná priamá tryska vody (napr. zo záhradnej hadice alebo iných zavlažovacích systémov)! Používaj produkt buď v interiéri alebo v chránenom vonkajšom priestore, napr. pod strešným presahom alebo v garáži. Nikdy nevystavuj produkt dažďu! Inak hrozí nebezpečenstvo život ohrozujúceho elektrického úrazu!
- Nikdy nepripájaj diaľkovú zásuvku k predlžovaciemu káblu alebo adaptéru, ale iba priamo do zásuvky, inak môže dôjsť k prehriatiu.
- Používaj časovač len vo pevne inštalovaných nástenných zásuvkách.
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Pred čistením odpoj zariadenie zo siete
- Nepoužívaj tento produkt na motorové zariadenia alebo zariadenia poháňajúce rotujúce diely alebo náradie. Hrozí riziko poranenia.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















