Bicycle Light Set, Front and Rear Light, LED, Batteries, StVZO-approved
00185838
From the rear just like the front: bicycle light set with ultra-bright LEDs for superb visibility in road traffic, off-road and on bicycle tours
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vysokovýkonná LED dióda s dvoma funkciami
Silná, jasná, bezpečná: Jasné predné svetlo s 30 lx na cestovanie v tme, tlmené predné svetlo s 15 lx počas dňa, zadné svetlo s ultra jasnými LED diódami – silné osvetlenie bicykla podporuje bezpečnosť kedykoľvek počas dňa na ceste aj v teréne
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pohlavie | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 5 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Napájanie | Batéria |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba LED | Biela Červená |
| Farba svetla | Červená |
| Farba | Čierna |
| Logistika (počet, prezentácia) | |
|---|---|
| Obsah setu (ks) | 2 |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 8.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 3 cm |
| Rozmer - výška | 7 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Bicykel a voľný čas |
| Funkcia stlmenia | 1 úroveň |
| Počet LED | 2 |
Ďalšie informácie o produkte
- From the rear just like the front: bicycle light set with ultra-bright LEDs for superb visibility in road traffic, off-road and on bicycle tours
- Tool-free installation of the bicycle light on the handlebars at the front: attach the adjustable loop and hook in with the correct circumference
- Secure the bicycle rear light on the saddle tube using the already attached screw
- Battery status display: if the light lights up, change the batteries soon
- Splash-proof according to IPX4: protects against rain, dirt and moisture
- Switch on and off via a button
- Resilient silicone coating for better grip and to protect paintwork
Rozsah dodávky
- 1 front bicycle light
- 1 rear bicycle light
- 5 AAA Micro batteries
- 1 instruction manual
Poznámky pre spotrebiteľov
- Approved in the domain of the Road Traffic Act.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review