Bicycle Rear Light, LED, Battery, USB-C, StVZO-approved, black
00185836
Bicycle light with ultra-bright LED for superb visibility in road traffic, off-road and on bicycle tours
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Nabíjateľná
Svetlo na bicykel s batériou: Aby bola lampa na bicykel vždy k dispozícii, jednoducho ju nabíjajte pomocou kábla USB-C a vhodnej nabíjačky v zásuvke
Ultra jasná LED dióda
Silná, jasná, bezpečná: Silné osvetlenie bicykla podporuje bezpečnosť na ceste aj v teréne kedykoľvek počas dňa
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Pohlavie | Unisex |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | Lithium-Polymer akumulátor |
| Napájanie | Batéria |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba LED | Červená |
| Farba svetla | Červená |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 4.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 3.5 cm |
| Rozmer - výška | 3.3 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Bicykel a voľný čas |
| Funkcia stlmenia | Žiadne |
| Počet LED | 1 |
Ďalšie informácie o produkte
- Bicycle light with ultra-bright LED for superb visibility in road traffic, off-road and on bicycle tours
- Tool-free installation on the saddle support: attach the adjustable loop to the saddle tube and hook in with the correct circumference
- Charge level display: when the light is green, recharge soon. During charging, the display lights up red and goes out when the battery is fully charged
- Battery life: 4 h
- Splash-proof according to IPX4: protects against rain, dirt and moisture
- Switch on and off via a button
- Resilient silicone coating for better grip and to protect paintwork
Rozsah dodávky
- 1 rear bicycle light
- 1 USB-C cable
- 1 instruction manual
Poznámky pre spotrebiteľov
- Approved in the domain of the Road Traffic Act.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review