Bicyklová zvonček "AirBell" s držiakom na AirTag, Ø 2,2 cm, 85 dB
00185831
Zvonec s bezpečným a nenápadným úkrytom pre AirTag: ideálny ako hľadač bicykla a na ochranu pred krádežou
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Bicykel a voľný čas |
| Pre značku | Apple |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Plast |
| Materiál | Plast Ušľachtilá oceľ |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Šírka zariadenia do | 3.1 cm |
| Hĺbka zariadenia do | 0.8 cm |
| Hĺbka zariadenia od | 0 cm |
| Hmotnosť | 28 g |
| Rozmer - dĺžka | 5.5 cm |
| Max. rozsah upevnenia | 2.2 cm |
| Min. plocha na upevnenie | 0 cm |
| Rozmer - šírka | 5.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4 cm |
| Rozmer - výška | 0 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Riadidlá bicykla |
| Upevnenie | Svorky / Čeľuste |
| Max. nosnosť | 0 kg |
| Montáž | Svorky / Čeľuste |
Ďalšie informácie o produkte
- Zvonec s bezpečným a nenápadným úkrytom pre AirTag: ideálny ako hľadač bicykla a na ochranu pred krádežou
- Vysielač AirTag možno nenápadne umiestniť na bicyklovú zvonček: tak rýchlo nájdeš svoj bicykel alebo elektrobicykel na parkovisku alebo ak ti ho ukradnú
- Pripoj vysielač rýchlo a jednoducho k držiaku AirTag vo vnútri zvončeka
- Jednoducho sa pripoj k iOS aplikácii "Find My" a získaj prístup k polohe bicykla
- Vhodné aj pre elektrické kolobežky, kočíky, detské kolobežky a podobne
- Pre riadidlá s priemerom 2,2 cm
Rozsah dodávky
- 1 bicyklový zvonček "AirBell"
- 1 skrutka
- Montážny nástroj
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
AirTag nie je súčasťou dodávky.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review