Bicyklový zvonček "AirBell Pro" s lokalizátorom Apple "Find My", Ø 2,2 cm
00185833
Zvonec s integrovaným Bluetooth vyhľadávačom pre sieť Apple „Find My“: na diskrétne a bezpečné lokalizovanie tvojho bicykla: ideálny ako vyhľadávač bicykla a na ochranu proti krádeži
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polykarbonát (PC) |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Výdrž batérie (závisí na použití) | 365 d |
| Energia | |
|---|---|
| Napájanie | 1x CR2032 gombíková batéria |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 30 g |
| Rozmer - šírka | 5.3 cm |
| Rozmer - hĺbka | 3.5 cm |
| Rozmer - výška | 5.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Vyhľadávač kľúčov/predmetov |
Ďalšie informácie o produkte
- Zvonec s integrovaným Bluetooth vyhľadávačom pre sieť Apple „Find My“: na diskrétne a bezpečné lokalizovanie tvojho bicykla: ideálny ako vyhľadávač bicykla a na ochranu proti krádeži
- Vstavaný Bluetooth štítok: priamo kompatibilný so sieťou Apple
- Jednoducho sa pripoj k iOS aplikácii „Find My“ a získaj prístup k polohe bicykla
- Ďalšie funkcie: prehrávanie zvukov, zdieľanie polohy a režim „Stratené“
- Nenápadný dizajn: „AirBell Pro“ vyzerá ako bežný bicyklový zvonček a chráni nálezcu pred zvedavými pohľadmi
- Bezpečnostný zámok: zvonček môžu otvoriť len ľudia, ktorí vedia ako na to
- 360° sloboda: zvonček s možnosťou vlastného nastavenia podľa osobných preferencií
- Vhodný aj pre elektrické kolobežky, kočíky, detské kolobežky a pod.
- Pre riadidlá s priemerom 2,2 cm
- Dlhá výdrž batérie: napájaný vymeniteľnou batériou CR2032, ktorá vydrží až rok
Rozsah dodávky
- 1 bicyklový zvonček "AirBell Pro"
- 1 skrutka
- 1 batéria CR2032
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review