Bicyklový zvonček, malý, ľahký mini zvonček, ⌀ 3,5 cm, čierny
00178141
Táto mini bicyklová zvonček je perfektnou voľbou pre každého, kto hľadá šikovnú alternatívu veľkých bicyklových zvončekov. Je ideálny pre závodné bicykle a rovnako ako veľký zvonček zníži riziko spojené s cyklistikou.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | Bicykel a voľný čas |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Hliníková zliatina |
| Energia | |
|---|---|
| Kapacita akumulátoru | 0 mAh |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 35 mm |
| Rozmer - šírka | 35 cm |
| Rozmer - výška | 4 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Upevnenie | Svorky / Čeľuste |
Ďalšie informácie o produkte
- Malý bicyklový zvonček pre väčšiu bezpečnosť v cestnej premávke, najmä v mestskej premávke
- S plastovým držiakom pre všetky bežné riadidlá bicyklov s priemerom 2,22 cm
- Extra ľahký a kompaktný: minimalistický dizajn necháva priestor na riadidlách
- Vhodné pre bicykle, závodné bicykle, horské bicykle, elektrobicykle, elektrické kolobežky a podobne
Rozsah dodávky
- 1 bicyklový zvonček
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review