Bluetooth® headset "BT-800", multipoint, nabíjacia stanica, mono/stereo, bezdrôtový
00139939
Rovný taký flexibilný ako ty: bezdrôtové slúchadlá je možné pripojiť k dvom zariadeniam naraz a dokonca ich používať ako jednostranné mono slúchadlá. Plné sústredenie na telefón? Slúchadlá používajú LED diódy, ktoré ukážu červenú kartu každému kolegovi, ktorý sa ťa počas hovoru pokúsi vyrušiť.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
280° vertikálne nastaviteľný mikrofónový rameno
Stačí upraviť polohu alebo vymeniť strany: mikrofónový rameno sa dá otočiť o 280°, a preto je vhodné pre pravákov aj ľavákov
Bezdrôtové slúchadlá
Pre väčšiu voľnosť pohybu: bezdrôtové slúchadlá pre upratané pracovisko bez zbytočných káblov a voľné ruky pri rozprávaní
Viacnásobné zariadenia
1 headset, 2 zariadenia: Či už PC, notebook, tablet alebo smartfón, s kancelárskym headsetom môžete pripojiť až dve zariadenia naraz cez multipoint – rozlúčte sa s otravným opätovným zapojením
Žiadne čakanie
Nabíjanie a telefonovanie súčasne: keď je batéria vybitá, jednoducho zapojte kábel a pokračujte v používaní firemných slúchadiel – takto funguje moderný kancelársky život
Nabíjateľné
Udržateľné a praktické: namiesto otravnej výmeny batérie jednoducho nabíjajte batériu bezdrôtových slúchadiel cez USB-C
Vysoký komfort nosenia
Pre dlhšie rozhovory: Slúchadlá na uši s polstrovanými náušnicami a čelenkou pre dokonalé prispôsobenie, aj keď to trvá dlhšie
USB nabíjací kábel
Vždy flexibilné: extra dlhý kábel pre väčšiu flexibilitu a voľnosť pohybu a jednoduché pripojenie bezdrôtového headsetu k PC alebo notebooku
Vypínač zapnutia/vypnutia
Jednoduchá úspora energie: s oddeleným prepínačom zapnutia/vypnutia Bluetooth slúchadlá s mikrofónom spotrebúvajú energiu len vtedy, keď ju potrebujete
Hlas cez IP
Ideálny partner na stretnutia: headset s mikrofónom umožňuje hlas cez IP, napr. Teams, Zoom, YouTube, Office Calls, videokonferencie a podobne.
Multifunkčné tlačidlo
Jednoduché používanie: Funkcie hovoru a smartfónu je možné ovládať pomocou multifunkčného tlačidla priamo na náušnici bezdrôtových slúchadiel (napr. prijímanie/uskutočňovanie/zamietnutie hovorov/opätovné vytáčanie/hudba)
Charging station
Charge and store: the charging status LED indicates the charging progress and also serves as a holder for the Bluetooth headset when not in use to ensure a tidy workstation
Call LED on the microphone
Visible call: sitting down and chatting is no longer a thing as your colleagues will be able to see from the red LED that you are on a call
Mono and stereo mode
Easily switch: for a focused meeting, use the stereo version with two earpads, while for a casual conversation where you also want to be aware of your environment, switch to mono mode by removing the right earpad
Long battery life
Never miss a call again: thanks to a 30-hour battery life, you'll always be contactable
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | PC |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčné pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 100 Hz-8 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 32 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 2.2 kΩ |
| Prenosová vzdialenosť | 10 m |
| Energia | |
|---|---|
| Priemerná doba nabíjania v hodinách | 2 h |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Žiadny dizajn/motív |
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 380 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo |
| Dizajn | On-Ear |
| Doplnkové vlastnosti | Otočné ušné mušle |
| Citlivosť slúchadiel | 42 dB +/- 2 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -42 dB +/- 1 dB |
| Max. doba hovoru | 32 h |
| Max. doba prehrávania hudby | 30 h |
| Max. Standby | 65 h |
| Umiestnenie mikrofónu | Mikrofón |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Ďalšie funkcie | Ovládanie hlasitosti Ovládanie hovorov tlačidlom |
Ďalšie informácie o produkte
- Bluetooth headset s nabíjacou stanicou pre pohodlné používanie v každodenných pracovných situáciách v kancelárii aj domácej kancelárii: hands-free telefonovanie bez obmedzení a jednoduché prepínanie medzi mono a stereo režimom
- Vďaka nastaviteľnému hlavovému mostu na mieru sa Bluetooth slúchadlá dokonale prispôsobia tvaru tvojej hlavy
- S hmotnosťou len 145 g je mono verzia bezdrôtového headsetu skutočne ľahká a preto ponúka obzvlášť vysoký komfort nosenia
- Hlasitosť si nastav priamo na náušníku
- Tlačidlo stlmenia na ramene mikrofónu u viacbodových slúchadiel pre okamžité stíšenie mikrofónu
- Spoľahlivá Bluetooth a 2,4 GHz rádiová technológia s dosahom 10 metrov (v závislosti od použitia a podmienok prostredia)
- Pohotovostný režim po 10 minútach nečinnosti bezdrôtového headsetu
- Rádiový prijímač spája headset a laptop, atď. – jednoducho Plug and Play
Rozsah dodávky
- 1 Bluetooth slúchadlo „BT-800“
- 1 nabíjacia stanica
- 1 nastaviteľný háčik na ucho
- 1 nabíjací kábel (USB-A - USB-C), 1,80 metra
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10, iOS/MacOS/iPadOS, Android
- Pre Bluetooth na notebookoch alebo stolových počítačoch: existujúca funkcia Bluetooth alebo prijímač
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review