Bluetooth® headset „BT-900“, multipoint, nabíjacia stanica, ENC, bezdrôtový, čierny.
00139940
Bluetooth slúchadlo s nabíjacou stanicou pre pohodlné používanie v každodenných pracovných situáciách v kancelárii, domácej kancelárii a na služobných cestách: hands-free a neprerušované telefonovanie bez obmedzení
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bezdrôtové slúchadlá
Pre väčšiu voľnosť pohybu: bezdrôtové slúchadlá pre upratané pracovisko bez zbytočných káblov a voľné ruky pri rozprávaní
Viacnásobné zariadenia
1 headset, 2 zariadenia: Či už PC, notebook, tablet alebo smartfón, s kancelárskym headsetom môžete pripojiť až dve zariadenia naraz cez multipoint – rozlúčte sa s otravným opätovným zapojením
Žiadne čakanie
Nabíjanie a telefonovanie súčasne: keď je batéria vybitá, jednoducho zapojte kábel a pokračujte v používaní firemných slúchadiel – takto funguje moderný kancelársky život
Nabíjateľné
Udržateľné a praktické: namiesto otravnej výmeny batérie jednoducho nabíjajte batériu bezdrôtových slúchadiel cez USB-C
USB nabíjací kábel
Vždy flexibilné: extra dlhý kábel pre väčšiu flexibilitu a voľnosť pohybu a jednoduché pripojenie bezdrôtového headsetu k PC alebo notebooku
Vypínač zapnutia/vypnutia
Jednoduchá úspora energie: s oddeleným prepínačom zapnutia/vypnutia Bluetooth slúchadlá s mikrofónom spotrebúvajú energiu len vtedy, keď ju potrebujete
Hlas cez IP
Ideálny partner na stretnutia: headset s mikrofónom umožňuje hlas cez IP, napr. Teams, Zoom, YouTube, Office Calls, videokonferencie a podobne.
Potlačenie environmentálneho hluku (ENC)
Zlepšená kvalita hlasu pri volaní: Bluetooth headset s potlačením hluku ENC filtruje rušivý okolitý hluk priamo na mikrofón – váš hlas prichádza krištáľovo čistý
Multifunkčné tlačidlo
Jednoduché používanie: Funkcie hovoru a smartfónu je možné ovládať pomocou multifunkčného tlačidla priamo na náušnici bezdrôtových slúchadiel (napr. prijímanie/uskutočňovanie/zamietnutie hovorov/opätovné vytáčanie/hudba)
Charging station
Charge and store: the charging status LED indicates the charging progress and also serves as a holder for the Bluetooth headset when not in use to ensure a tidy workstation
Call LED on the headset
Visible call: sitting down and chatting is no longer a thing as your colleagues will be able to see from the red LED that you are on a call
Long battery life
Never miss a call again: thanks to a 24-hour battery life, you'll always be contactable
Superb wearing comfort
For extra-long conversations: over-ear headphones with padded earpads and headband for the perfect fit, even if the conversation is a long one
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | PC |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Frekvenčné pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 100 Hz-8 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 26 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 2.2 kΩ |
| Prenosová vzdialenosť | 10 m |
| Energia | |
|---|---|
| Priemerná doba nabíjania v hodinách | 8 h |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Žiadny dizajn/motív |
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 470 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo |
| Dizajn | Over-Ear |
| Doplnkové vlastnosti | Otočné ušné mušle Skladací |
| Citlivosť slúchadiel | 93 +/- 3 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -26 dB |
| Max. doba hovoru | 30 h |
| Max. doba prehrávania hudby | 24 h |
| Max. Standby | 35 h |
| Umiestnenie mikrofónu | Nastaviteľný mikrofón |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Ďalšie funkcie | Ovládanie hlasitosti Rýchle párovanie (QuickPair) Ovládanie hovorov tlačidlom |
Ďalšie informácie o produkte
- Bluetooth slúchadlo s nabíjacou stanicou pre pohodlné používanie v každodenných pracovných situáciách v kancelárii, domácej kancelárii a na služobných cestách: hands-free a neprerušované telefonovanie bez obmedzení
- Úspora miesta na cestách: odnímateľné ramienko mikrofónu, skladacie bezdrôtové slúchadlá
- Nastav hlasitosť priamo na náušníku
- Tlačidlo stlmenia na ramienku mikrofónu viacbodových slúchadiel pre okamžité stlmenie mikrofónu
- Spoľahlivá technológia Bluetooth a rádiová technológia 2,4 GHz s dosahom 10 metrov (v závislosti od použitia a podmienok prostredia)
- Pohotovostný režim po 10 minútach nečinnosti bezdrôtových slúchadiel
- Rádiový prijímač spája slúchadlá a notebook, atď. – jednoducho zapoj a hraj
Rozsah dodávky
- 1 Bluetooth headset "BT-900"
- 1 nabíjacia stanica
- 1 mikrofónové rameno
- 1 adaptér USB-C - USB-A
- 1 nabíjací kábel (USB-A - USB-C), 2 m
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10, iOS/MacOS/iPadOS, Android
- Pre Bluetooth na notebookoch alebo stolových počítačoch: existujúca funkcia Bluetooth alebo prijímač
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review