Bluetooth® mini klávesnica "Travel 400", bezdrôtová, QWERTY US
U8125132
Malá klávesnica v štíhlom dizajne: táto mini klávesnica s Bluetooth pripojením je vždy poruke a môžeš ju použiť kdekoľvek – bezdrôtovo a ideálna pre mobilné zariadenia ako tablety a smartfóny
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Ovládanie multimediálnych funkcií pomocou kláves F
Aktivácia pomocou Fn: Ovládanie multimediálnych funkcií sekundárnym priradením klávesov F – bez nutnosti prechádzať zdĺhavou cestou cez systémové nastavenia
Vhodné pre mnohé zariadenia
Maximálna kompatibilita: Malá Bluetooth klávesnica sa dá používať univerzálne – ak je to potrebné, dá sa použiť aj pre smartfóny, notebooky a stolné počítače s Bluetooth prijímačmi
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Nízkošumová klávesnica s nožnicovým mechanizmom
Odolné a robustné nožnicové klávesy: ideálne pre intuitívne, plynulé a tiché písanie aj pri veľmi vysokých vstupných rýchlostiach
Wireless keyboard with batteries
Simply swap: the cordless keyboard is battery-operated and does not need to be charged up in between - ideal for mobile working and life on the move
Super-compact mini keyboard
Super-small keyboard marvel: thanks to the slimline design, the mini keyboard with Bluetooth connection is always to hand, fitting easily into a backpack and tablet compartment
AI asistent pre mnohé programy
Produktívnejšie s umelou inteligenciou: Tlačidlo Assist aktivuje AI asistenta naprieč programom
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Keyboard battery life (depending on usage) | 240 d |
| Bluetooth verzia | 5.0 |
| Kompatibilný operačný systém | Windows 11/10 MacOS 11 alebo novší iOS 14 alebo novší iPadOS 14 alebo novší Android 8.0 alebo novší |
| Dosah | 10 m |
| Špeciálne vlastnosti | Režim šetrenia energie Vypínač ON/OFF LED kontrolka batérií |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 2 |
| Typ batérie | AAA Micro |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna Tmavošedá |
| Usporiadanie klávesnice | QWERTY (USA) |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - šírka | 28.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 12 cm |
| Hmotnosť (vrátane batérií) | 304 g |
| Rozmer - výška | 1.8 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet multimediálnych klávesov | 11 |
| Typ | Tablet |
| Prevedenie | Kompaktná klávesnica |
| Počet tlačidiel | 78 |
| Znaky na klávesoch | Potlač s UV ochranou |
| Typ klávesov | Nožničkový mechanizmus |
Ďalšie informácie o produkte
- Malá klávesnica v štíhlom dizajne: táto mini klávesnica s Bluetooth pripojením je vždy poruke a môžeš ju použiť kdekoľvek – bezdrôtovo a ideálna pre mobilné zariadenia ako tablety a smartfóny
- Kompaktný a všestranný: 75% klávesnica bez numerického bloku šetrí miesto a ako mini klávesnica spĺňa všetky požiadavky na mobilnú prácu na všetkých zariadeniach, pri štúdiu, v domácej kancelárii a tiež na cestách
- Spoľahlivá Bluetooth technológia s dosahom 10 metrov (v závislosti od podmienok používania a prostredia)
- Spáruj klávesnicu s Bluetooth zariadením a začni písať: inštalácia ovládača nie je potrebná
- Samostatný vypínač pre bezdrôtovú klávesnicu
- Režim pohotovosti po 5 minútach nečinnosti bezdrôtovej klávesnice
- Praktické gumové nožičky: gumové povrchy na spodnej strane zabezpečujú dobrú priľnavosť a flexibilnú manipuláciu
Rozsah dodávky
- 1 Bluetooth mini klávesnica "Travel 400"
- 2 AAA mikro batérie
- 1 návod na použitie
| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | Nevzťahuje sa |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | Nevzťahuje sa |
Systémové požiadavky
- Windows 11/10: všetky funkcie sú použiteľné; tlačidlo Pomocník: aktuálna verzia Windows 11 a nainštalovaná aplikácia Microsoft Copilot
- Môže byť použiteľné do určitej miery s operačnými systémami MacOS 11 alebo novšími, iOS 14 alebo novšími, iPadOS 14 alebo novšími či Android 8.0 alebo novšími
- Pre Bluetooth na notebookoch alebo stolových PC: existujúca funkcia Bluetooth alebo prijímač
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review

