Bluetooth® reproduktor „Ball Shape Speaker“, 5 svetelných režimov, 5W, modrý
00188239
Bluetooth reproduktor pre úplné hudobné vychutnanie s mobilným telefónom, tabletom alebo laptopom – kdekoľvek a kedykoľvek
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Integrovaný hands-free systém
Jednoduché hovory v HD kvalite s integrovaným hands-free systémom
10 hodín hudobného užívania
Užite si svoje obľúbené piesne dlho: Používajte reproduktor cez Bluetooth až 10 hodín
LED osvetlenie v 5 režimoch
Harmónia zvuku a svetla: Nechajte LED osvetlenie meniť sa v 5 rôznych režimoch podľa hudby alebo nálady, alebo ho jednoducho použite ako diskrétny zdroj svetla vonku
Batéria pre plnú pohyblivosť
Plná mobilita vďaka prevádzke na batériu s LED indikátorom nabíjania: rýchle nabíjanie do 2 hodín s USB-C rozhraním
Pravé bezdrôtové stereo
Pair the loudspeaker thanks to True Wireless Stereo (TWS) - connect two loudspeakers via Bluetooth and position them anywhere in the room for true stereo sound
5 wattov hudobného výkonu
Obľúbené piesne s vami neustále: Tento vreckový prenosný reproduktor má výkon 5 wattov hudby a spoľahlivo zabezpečuje správnu hudbu na pozadí, či už pri bazéne alebo na pláži, rozcvičke alebo vonkajších športoch
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Mobilná hudba |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth verzia | 5.3 |
| Kapacita | 1200 mAh |
| Napätie | 3.7 V |
| Energia | |
|---|---|
| Typ batérie | Li-Ion akumulátor |
| Priemerná doba nabíjania v hodinách | 2 h |
| Výkon | 4.44 Wh |
| Max. výdrž akumulátora | 10 h |
| Napájanie | Integrovaný Li-Ion akumulátor |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Modrá |
| Farba | Modrá |
| Farba | Modrá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 335 g |
| Rozmer - šírka | 11.1 cm |
| Rozmer - hĺbka | 11.1 cm |
| Rozmer - výška | 8.7 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Audio systém | Mono |
| Maximálny hudobný výkon | 5 W |
| Ďalšie funkcie | True Wireless Hands-free telefonovanie |
Ďalšie informácie o produkte
- Bluetooth reproduktor pre úplné hudobné vychutnanie s mobilným telefónom, tabletom alebo laptopom – kdekoľvek a kedykoľvek
- Svetelné efekty na požiadanie: osvetlenie na zvukovej skrinke je možné deaktivovať
- S praktickou závesnou slučkou a tlačidlami s gumovým povrchom pre jednoduché a intuitívne ovládanie
- Reproduktor je možné tiež pripojiť káblom vďaka AUX-in
- So slotom na microSD kartu
- USB Type-A pripojenie na prehrávanie externých dátových médií, napr. USB kľúč, MP3 prehrávač
- Univerzálne použitie vďaka Bluetooth 5.3: jednoducho pripoj reproduktor k kompatibilnému zariadeniu, od notebookov a televízorov až po smartfóny
- Jednoduché a pohodlné ovládanie: kvalitné ovládacie prvky pre rýchle ovládanie ďalšej / predchádzajúcej skladby, prehrávanie / pauzu, LED osvetlenie a režim prehrávania zvuku
Rozsah dodávky
- 1 Bluetooth reproduktor v tvare lopty
- 1 USB-C nabíjací kábel
- 1 AUX pripojovací kábel (3,5 mm jack)
- 1 návod na použitie

| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 3.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 3.0 W |
Systémové požiadavky
- Zariadenie s Bluetooth pre bezdrôtové pripojenie k reproduktoru
- Zariadenie s AUX portom na pripojenie k reproduktoru cez jack kábel
Poznámky pre spotrebiteľov
Dĺžka používania Bluetooth závisí od hlasitosti a LED osvetlenia.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nie komerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické produkty povolené.
- Používaj výrobok iba za miernych klimatických podmienok.
- Neprevádzkuj produkt mimo jeho výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Batéria je pevne zabudovaná a nedá sa vybrať, zlikviduj produkt ako celok v súlade s platnými zákonmi.
- Neohýbaj a nepritláčaj kábel.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nesnaž sa produkt sám opravovať alebo udržiavať. Všetky servisné práce zver odbornému personálu.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Drž deti určite mimo obalového materiálu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Buď ohľaduplný. Vysoká hlasitosť môže rušiť alebo obťažovať tvoje okolie.
- Obalový materiál zlikviduj okamžite podľa miestnych platných predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk detí!
- Počas jazdy autom alebo športovým zariadením sa nenechaj produktom rozptyľovať a dávaj pozor na dopravnú situáciu a okolie.
- Nehádž batériu ani produkt do ohňa.
- Neměň, nedeformuj, nezohrievaj ani nerozoberaj batérie/akumulátory.
Varovanie - batéria
- Používaj len vhodné nabíjačky alebo USB porty na nabíjanie.
- Poškodené nabíjačky alebo USB porty už nepoužívaj a nesnaž sa ich opravovať.
- Nepreťažuj a nevybíjaj produkt úplne.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Pri dlhšom skladovaní pravidelne dobíjaj (aspoň raz za štvrťrok).
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review







