Bluetooth® reproduktor "Can Speaker", 4 LED svetelné režimy, 5W, čierny
00188243
Praktická malá hudobná škatuľka na dokonalý okamih: Bluetooth reproduktor pre úplný hudobný zážitok s mobilom, tabletom alebo notebookom – kdekoľvek a kedykoľvek
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Pravé bezdrôtové stereo
True Wireless Stereo – premení mono na stereo: pripojte dva reproduktory cez Bluetooth a umiestnite ich voľne v miestnosti pre skutočný stereo zvuk
Batéria pre plnú pohyblivosť
Plná mobilita vďaka prevádzke na batériu: batériu je možné nabíjať cez USB-C kábel
10 hodín hudobného užívania
Užite si svoje obľúbené piesne dlho: Používajte reproduktor cez Bluetooth až 10 hodín
5 wattov hudobného výkonu
Obľúbené piesne s vami neustále: Tento vreckový prenosný reproduktor má výkon 5 wattov hudby a spoľahlivo zabezpečuje správnu hudbu na pozadí, či už pri bazéne alebo na pláži, rozcvičke alebo vonkajších športoch
LED osvetlenie v 4 režimoch
Harmónia zvuku a svetla: Nechajte LED osvetlenie meniť sa v 4 rôznych režimoch podľa hudby alebo nálady, alebo ho jednoducho použite ako diskrétny zdroj svetla vonku
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Mobilná hudba |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth verzia | 5.4 |
| Kapacita | 1800 mAh |
| Napätie | 3.7 V |
| Energia | |
|---|---|
| Typ batérie | Li-Ion akumulátor |
| Priemerná doba nabíjania v hodinách | 3 h |
| Výkon | 66.6 Wh |
| Max. výdrž akumulátora | 10 h |
| Napájanie | Batéria |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 498 g |
| Rozmer - šírka | 8.6 cm |
| Rozmer - hĺbka | 8.6 cm |
| Rozmer - výška | 14.8 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Audio systém | Mono |
| Maximálny hudobný výkon | 5 W |
| Ďalšie funkcie | True Wireless |
Ďalšie informácie o produkte
- Praktická malá hudobná škatuľka na dokonalý okamih: Bluetooth reproduktor pre úplný hudobný zážitok s mobilom, tabletom alebo notebookom – kdekoľvek a kedykoľvek
- Harmónia zvuku a svetla: nechaj LED osvetlenie meniť sa v 4 rôznych režimoch podľa hudby alebo nálady
- Svetelné efekty na požiadanie: osvetlenie na zvukovej skrinke môže byť deaktivované
- S praktickou závesnou slučkou a tlačidlami s gumovým povrchom pre jednoduché, intuitívne ovládanie
- Pripojenie USB Type-A na prehrávanie externých dátových médií, napr. USB kľúč, MP3 prehrávač
- Univerzálne použitie vďaka Bluetooth 5.4: jednoducho pripoj reproduktor k kompatibilnému zariadeniu, od notebookov a televízorov až po smartfóny
- Jednoduché a pohodlné ovládanie: kvalitné ovládacie prvky na rýchle prepínanie ďalšej / predchádzajúcej skladby, prehrávanie / pauzu, LED osvetlenie a režim prehrávania zvuku
Rozsah dodávky
- 1 Bluetooth reproduktor "Can Speaker"
- 1 návod na použitie
| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 10.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 10.0 W |
Systémové požiadavky
- Zariadenie s Bluetooth pre bezdrôtové pripojenie k reproduktoru
Poznámky pre spotrebiteľov
Dĺžka používania Bluetooth závisí od hlasitosti a LED osvetlenia.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review






