Bluetooth® slúchadlá "Freedom Athletics II", do uší, s mikrofónom, čierne
00184187
Ultralehké Bluetooth stereo slúchadlá sú ideálne počas športových aktivít. Ich dokonalé priliehanie ti umožní vychutnať si fantastickú kvalitu zvuku v úplnom pohodlí a bez otravného, rušivého káblového prepojenia. Vďaka materiálom odolným voči potu sú praktické na nosenie počas cvičenia.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
All in one: ear hook and in-ear headphones
Vďaka pevnému drôtiku v prívodnom kábli je možné slúchadlá upevniť za uchom (ear-hook), ale aj bežným spôsobom do ucha (in-ear)
Vstavaný mikrofón
Vďaka zabudovanému mikrofónu môžete jednoducho prepínať medzi prehrávaním hudby a prijímaním hovoru. Aby ste nezmeškali hovor pri počúvaní hudby
Silikónové nadstavce v 3 veľkostiach
Súčasťou sú štuple do uší: dva silikónové návleky v troch veľkostiach (S, M, L) pre jednotlivca, perfektné prispôsobenie
Pasívne potlačenie šumu
Výborné prispôsobenie znižuje neželaný vonkajší hluk, takže si môžete hudbu užívať bez rušenia
Flexibilný háčik na uši
Ergonomický háčik na uši sa dokonale prispôsobuje vašim ušiam a zabezpečuje tak bezpečné a stabilné držanie – aj pri pohybe
Odolný voči potu
S týmto slúchadlom a jeho materiálmi odolnými voči potu si môžete naozaj cvičiť na svoju obľúbenú hudbu
Technológia viacerých bodov
Umožňuje pripojenie slúchadiel k viacerým Bluetooth zariadeniam súčasne
Priamy prístup k Siri a Google Assistant
Podporuje existujúce hlasové asistenty Siri a Google Assistant
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Šport |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth trieda | Class 2 |
| Bluetooth verzia | 5.3 |
| Frekvenčné pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 32 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 2.2 Ω |
| Technológia | MultiPoint (spárovanie s viacerými zariadeniami súčasne) |
| Prenosová vzdialenosť | 10 m |
| WBCV | >75 mV |
| Energia | |
|---|---|
| Priemerná doba nabíjania v hodinách | 2 h |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Produktové série | Bluetooth Line |
| Série | Freedom |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 10 mm |
| Hmotnosť | 12 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo |
| Dizajn | Štuple (In-Ear) |
| Doplnkové vlastnosti | Duplex |
| Citlivosť slúchadiel | 96 dB +/- 3 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -42 dB |
| Max. doba hovoru | 5.5 h |
| Max. doba prehrávania hudby | 6 h |
| Max. Standby | 4320 h |
| Umiestnenie mikrofónu | Mikrofón na kábli |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
| Kompatibilné bluetooth profily | A2DP V1.3 HFP V1.7 AVRCP V1.6 SPP V1.2 |
| Ďalšie funkcie | Ovládanie hlasitosti Rýchle párovanie (QuickPair) Ovládanie hovorov tlačidlom Hlasové ovládanie |
Ďalšie informácie o produkte
- Ultraľahké Bluetooth stereo slúchadlá, ideálne na šport vďaka dokonale pohodlnému noseniu, pre bezdrôtové hudobné zážitky
- Kompaktný dizajn, ideálny na cestovanie
- So sponou na pripnutie kábla napríklad na tričko, pre lepšie uchopenie pri pohybe
- Hlasitosť sa dá ovládať cez diaľkové ovládanie integrované v nákrčníku alebo cez hlasových asistentov
- Funkcie ovládania hudby (prehrať/pozastaviť)
- Funkcia smartfónu sa dá ovládať cez multifunkčné tlačidlo (napr. prijatie / uskutočnenie / odmietnutie hovorov / opätovné vytočenie posledného čísla)
- Stav nabitia je možné skontrolovať na zariadeniach iOS a Android (ak zariadenie túto funkciu podporuje)
Rozsah dodávky
- 1 Bluetooth športové slúchadlá Freedom Athletics II
- 1 nabíjací kábel USB-C - USB-C, dĺžka 0,65 m
- 3 páry silikónových náušníkov v rôznych veľkostiach (S, M, L)
- 1 klip na kábel
- 1 rýchly návod na použitie
- 1 bezpečnostné pokyny

| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 1.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 1.0 W |
Systémové požiadavky
- zariadenie s podporou Bluetooth
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, niekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Deti by mali byť pod dozorom, aby sa zabezpečilo, že si s produktom nebudú hrať.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky údržbárske práce zver odbornému personálu.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nekláňaj ani nepritláčaj kábel.
- Nenechaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o likvidácii odpadu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky záruky.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk detí!
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt v prostredí s vlhkosťou a vyhni sa striekajúcej vode.
- Počas jazdy autom alebo športovým zariadením sa nenechaj produktom rozptyľovať a dávaj pozor na dopravnú situáciu a svoje okolie.
- Batéria je pevne zabudovaná a nedá sa vybrať, produkt zlikviduj ako celok podľa zákonných predpisov.
- Nevyhadzuj batériu ani produkt do ohňa.
- Nemodifikuj, neohýbaj, neprehrej ani nerozoberaj batérie/akumulátory.
- Nepoužívaj produkt počas nabíjania!
Varovanie – batéria
- Používaj len vhodné nabíjačky alebo USB porty na nabíjanie.
- Použité alebo poškodené nabíjačky či USB porty už nepoužívaj a nesnaž sa ich opravovať.
- Nepreťažuj ani nevybíjaj produkt úplne do vybitia.
- Vyhni sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Pri dlhodobom skladovaní pravidelne nabíjaj (aspoň raz za štvrťrok).
Varovanie – magnety
- Produkt vytvára magnetické polia. Ľudia s kardiostimulátorom by sa mali pred použitím poradiť s lekárom, či by mohol produkt ovplyvniť funkciu kardiostimulátora.
- Neuchovávaj EC karty alebo podobné karty s magnetickým prúžkom v blízkosti nabíjacej stanice alebo slúchadiel. Dáta na kartách môžu byť poškodené alebo vymazané.
Varovanie – vysoká hlasitosť
- Vysoký akustický tlak!
- Existuje riziko poškodenia sluchu.
- Aby si predišiel strate sluchu, nepočúvaj dlhodobo pri vysokej hlasitosti.
- Drž hlasitosť vždy na rozumnej úrovni. Vysoká hlasitosť môže spôsobiť poškodenie sluchu aj pri krátkodobom počúvaní.
- Používanie produktu obmedzuje vnímanie okolitých zvukov. Preto počas používania neobsluhuj vozidlá ani stroje.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review