Bluetooth® slúchadlá "Freedom Athletics III", do uší, mikrofón, čierna/šedá
00221776
Ultralehké Bluetooth stereo slúchadlá sú ideálne počas športových aktivít. Ich dokonalé priliehanie ti umožní vychutnať si fantastickú kvalitu zvuku v úplnom pohodlí a bez otravného, rušivého káblového prepojenia. Vďaka materiálom odolným voči potu sú praktické na nosenie počas cvičenia.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
All in one: ear hook and in-ear headphones
Vďaka pevnému drôtiku v prívodnom kábli je možné slúchadlá upevniť za uchom (ear-hook), ale aj bežným spôsobom do ucha (in-ear)
Vstavaný mikrofón
Vďaka zabudovanému mikrofónu môžete jednoducho prepínať medzi prehrávaním hudby a prijímaním hovoru. Aby ste nezmeškali hovor pri počúvaní hudby
Silikónové nadstavce v 3 veľkostiach
Súčasťou sú štuple do uší: dva silikónové návleky v troch veľkostiach (S, M, L) pre jednotlivca, perfektné prispôsobenie
Pasívne potlačenie šumu
Výborné prispôsobenie znižuje neželaný vonkajší hluk, takže si môžete hudbu užívať bez rušenia
Flexibilný háčik na uši
Ergonomický háčik na uši sa dokonale prispôsobuje vašim ušiam a zabezpečuje tak bezpečné a stabilné držanie – aj pri pohybe
Odolný voči potu
S týmto slúchadlom a jeho materiálmi odolnými voči potu si môžete naozaj cvičiť na svoju obľúbenú hudbu
Technológia viacerých bodov
Umožňuje pripojenie slúchadiel k viacerým Bluetooth zariadeniam súčasne
Priamy prístup k Siri a Google Assistant
Podporuje existujúce hlasové asistenty Siri a Google Assistant
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Šport |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth trieda | Class 2 |
| Bluetooth verzia | 5.3 |
| Frekvenčné pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 32 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 2.2 Ω |
| Technológia | MultiPoint (spárovanie s viacerými zariadeniami súčasne) |
| Prenosová vzdialenosť | 10 m |
| Energia | |
|---|---|
| Priemerná doba nabíjania v hodinách | 2 h |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna Žltá |
| Farba | Žlto-čierna |
| Série | Freedom |
| Farba | Čierna Žltá |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 10 mm |
| Hmotnosť | 12 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo |
| Dizajn | Štuple (In-Ear) |
| Doplnkové vlastnosti | Duplex |
| Citlivosť slúchadiel | 96 dB +/- 3 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -42 dB |
| Max. doba hovoru | 5.5 h |
| Max. doba prehrávania hudby | 6 h |
| Max. Standby | 4320 h |
| Umiestnenie mikrofónu | Mikrofón na kábli |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
| Kompatibilné bluetooth profily | A2DP V1.3 HFP V1.7 AVRCP V1.6 SPP V1.2 |
| Ďalšie funkcie | Ovládanie hlasitosti Rýchle párovanie (QuickPair) Ovládanie hovorov tlačidlom Hlasové ovládanie |
Ďalšie informácie o produkte
- Ultraľahké Bluetooth stereo slúchadlá, ideálne na šport vďaka dokonale pohodlnému noseniu, pre bezdrôtové hudobné zážitky
- Kompaktný dizajn, ideálny na cestovanie
- So sponou na pripnutie kábla napríklad na tričko, pre lepšie uchopenie pri pohybe
- Hlasitosť sa dá ovládať cez diaľkové ovládanie integrované v nákrčníku alebo cez hlasových asistentov
- Funkcie ovládania hudby (prehrať/pozastaviť)
- Funkcia smartfónu sa dá ovládať cez multifunkčné tlačidlo (napr. prijatie / uskutočnenie / odmietnutie hovorov / opätovné vytočenie posledného čísla)
- Stav nabitia je možné skontrolovať na zariadeniach iOS a Android (ak zariadenie túto funkciu podporuje)
Rozsah dodávky
- 1 Bluetooth športové slúchadlá Freedom Athletics III
- 3 páry silikónových náušníkov v rôznych veľkostiach (S, M, L)
- 1 klip na kábel
- 1 rýchly návod na použitie
- 1 bezpečnostné pokyny

| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 1.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 1.0 W |
Systémové požiadavky
- zariadenie s podporou Bluetooth
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
