Bluetooth® slúchadlá „Freedom Buddy II“, skutočne bezdrôtové slúchadlá, ENC, čierne
00221758
Hip-hop, elektro alebo dance – ak miluješ basy, TWS slúchadlá so prepínateľným Bass Boost ti ponúknu až 20 hodín nepretržitej zábavy. Bezdrôtová sloboda pre hovory aj zvuk, Bluetooth slúchadlá sú jednoduché na ovládanie a štýlové!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vstavaný mikrofón
Vďaka zabudovanému mikrofónu môžete jednoducho prepínať medzi prehrávaním hudby a prijímaním hovoru. Aby ste nezmeškali hovor pri počúvaní hudby
Silikónové nadstavce v 3 veľkostiach
Súčasťou sú štuple do uší: dva silikónové návleky v troch veľkostiach (S, M, L) pre jednotlivca, perfektné prispôsobenie
Pasívne potlačenie šumu
Výborné prispôsobenie znižuje neželaný vonkajší hluk, takže si môžete hudbu užívať bez rušenia
3 režimy ekvalizéra
Hrací box s basmi stlačením tlačidla: Ekvalizér s tromi rôznymi zvukovými efektmi pre extra basy, zdôraznené výšky alebo vyvážený zvuk, ľahko prepínaný dotykom
Pravé bezdrôtové slúchadlá
Zredukované na jedinú dôležitú vec: pohodlné slúchadlá do uší bez káblových zbytočností pre ešte väčšiu slobodu
Priamy prístup k Siri a Google Assistant
Pohodlné hlasové ovládanie: podporuje existujúcich hlasových asistentov Siri a Google Assistant
Bluetooth slúchadlá s 4G
Bezdrôtové slúchadlá s malým a ľahkým dizajnom do uší: Slúchadlá do uší vážia len 4 g na slúchadlo – takže v uchu cítite len zvuk a stále je zaručené bezpečné uchopenie
Potlačenie environmentálneho hluku (ENC)
Zlepšená kvalita hlasu pri volaní: Bluetooth headset s potlačením hluku ENC filtruje rušivý okolitý hluk priamo na mikrofón – váš hlas prichádza krištáľovo čistý
Automatické zapnutie a párovanie
Bez ďalších rečí, aby sme prešli na dobrú hudbu: Po vybratí z nabíjacieho obalu sa obe slúchadlá automaticky aktivujú a pripoja k sebe aj k mobilnému telefónu
Výdrž batérie 20 hodín
Bohatý zvuk: Či už ide o hudbu, podcasty alebo rozhovory – vďaka batérii na mobil vydrží 20 hodín môžete počúvať svoje obľúbené albumy znova a znova
Dotykové ovládanie
Jednoduché použitie: Ovládanie funkcií smartfónu cez dotykový senzor priamo na skutočných bezdrôtových slúchadlách (napr. prijímanie/uskutočňovanie/odmietanie hovorov/hudba)
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Cestovanie |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth trieda | Class 2 |
| Bluetooth verzia | 5.3 |
| Frekvenčné pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 100 Hz - 5 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 32 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 2.2 Ω |
| Prenosová vzdialenosť | 10 m |
| Energia | |
|---|---|
| Priemerná doba nabíjania v hodinách | 2 h |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna Tmavošedá |
| Farba | Čierna |
| Série | Freedom |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 10 mm |
| Hmotnosť | 36 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo |
| Dizajn | Štuple (In-Ear) |
| Doplnkové vlastnosti | Hlasové ovládanie |
| Citlivosť slúchadiel | 96 dB +/- 3 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -40 dB +/- 3 dB |
| Počet nabití | 4 x |
| Max. doba hovoru | 2.5 h |
| Max. doba prehrávania hudby | 4 h |
| Max. Standby | 200 h |
| Umiestnenie mikrofónu | Integrovaný mikrofón |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
| Kompatibilné bluetooth profily | HFP V1.5 A2DP V1.3 AVRCP V1.5 SPP V1.0 |
| Ďalšie funkcie | Dotykový senzor True Wireless Rýchle párovanie (QuickPair) Ovládanie hovorov tlačidlom 3 režimy ekvalizéra Hlasové ovládanie |
Ďalšie informácie o produkte
- TWS slúchadlá: viac ľahkosti v uchu pre pohodlné hovory a silný zvuk
- Hlasitosť môžeš ovládať cez hlasových asistentov
- S nabíjacou krabičkou USB-C: to znamená, že slúchadlá môžeš nabiť až 4-krát na cestách vďaka integrovanému nabíjateľnému akumulátoru bez potreby vonkajšieho zdroja napájania
- Čas počúvania hudby / čas hovoru: 4 h / 2,5 h so slúchadlami plne nabitými bez nabíjacej krabičky
Rozsah dodávky
- 1x Bluetooth slúchadlá "Freedom Buddy II"
- 1x nabíjacia krabička
- 3 páry silikónových náušníkov v rôznych veľkostiach (S/M/L)
- 1x rýchly návod na použitie
- 1x varovanie a bezpečnostné pokyny

| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
Systémové požiadavky
- zariadenie s podporou Bluetooth
Poznámky pre spotrebiteľov
Na spárovanie slúchadiel so smartfónom cez Bluetooth je potrebné vybrať obe slúchadlá z nabíjacej krabičky a pri prvom pripojení ich spárovať. Ak sa tak nestane, spáruje sa iba jedno slúchadlo. Postupuj podľa návodu na použitie.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
