Bluetooth slúchadlá Freedom Buddy, štuple, nabíjacie puzdro, fialové
00184165
Hip-hop, elektro alebo dance – ak miluješ basy, tak TWS slúchadlá s prepínateľným Bass Boost ti ponúknu až 16 hodín nepretržitej zábavy. Bezdrôtová sloboda pre hovory a zvuk, Bluetooth slúchadlá sú jednoduché na ovládanie a štýlové!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vstavaný mikrofón
Vďaka zabudovanému mikrofónu môžete jednoducho prepínať medzi prehrávaním hudby a prijímaním hovoru. Aby ste nezmeškali hovor pri počúvaní hudby
Silikónové nadstavce v 3 veľkostiach
Súčasťou sú štuple do uší: dva silikónové návleky v troch veľkostiach (S, M, L) pre jednotlivca, perfektné prispôsobenie
Pasívne potlačenie šumu
Výborné prispôsobenie znižuje neželaný vonkajší hluk, takže si môžete hudbu užívať bez rušenia
Pravé bezdrôtové slúchadlá
Zredukované na jedinú dôležitú vec: pohodlné slúchadlá do uší bez káblových zbytočností pre ešte väčšiu slobodu
Priamy prístup k Siri a Google Assistant
Pohodlné hlasové ovládanie: podporuje existujúcich hlasových asistentov Siri a Google Assistant
Výdrž batérie 16 hodín
Bohatý zvuk: Či už ide o hudbu, podcasty alebo rozhovory – vďaka nabíjaciemu puzdru na mobil môžete počúvať svoje obľúbené albumy znova a znova
Multifunkčné tlačidlo
Jednoduché na používanie: Funkcie smartfónu je možné ovládať pomocou multifunkčného tlačidla priamo na skutočných bezdrôtových slúchadlách (napr. prijímanie/odmietanie hovorov/opätovné vytočenie/hudba)
Extra Bass Boost
Aby rytmus vibroval telom: bezdrôtové slúchadlá s dodatočným basovým zosilnením je možné zapínať a vypínať podľa hudobného štýlu na multifunkčnom tlačidle
Bluetooth slúchadlá s 4G
Bezdrôtové slúchadlá s malým a ľahkým dizajnom do uší: Slúchadlá do uší vážia len 4 g na slúchadlo – takže v uchu cítite len zvuk a stále je zaručené bezpečné uchopenie
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Cestovanie |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth trieda | Class 2 |
| Bluetooth verzia | 5.3 |
| Frekvenčné pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 100 Hz - 5 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 32 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 2.2 Ω |
| Prenosová vzdialenosť | 10 m |
| WBCV | >75 mV |
| Energia | |
|---|---|
| Priemerná doba nabíjania v hodinách | 2 h |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Fialová |
| Farba | Fialová |
| Série | Freedom |
| Farba | Fialová |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 8 mm |
| Hmotnosť | 38 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo |
| Dizajn | Štuple (In-Ear) |
| Doplnkové vlastnosti | Hlasové ovládanie |
| Citlivosť slúchadiel | 96 dB +/- 3 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -40 dB +/- 3 dB |
| Počet nabití | 3 x |
| Max. doba hovoru | 3 h |
| Max. doba prehrávania hudby | 4 h |
| Max. Standby | 200 h |
| Umiestnenie mikrofónu | Integrovaný mikrofón |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
| Kompatibilné bluetooth profily | HFP V1.5 A2DP V1.3 AVRCP V1.5 SPP V1.0 |
| Ďalšie funkcie | True Wireless Rýchle párovanie (QuickPair) Ovládanie hovorov tlačidlom Extra Bass Boost (zvýraznenie basov) Hlasové ovládanie |
Ďalšie informácie o produkte
- TWS slúchadlá: viac ľahkosti v uchu pre pohodlné hovory a silný zvuk
- Funkcie ovládania hudby (prehrať/pozastaviť)
- Hlasoví asistenti umožňujú ovládanie hlasitosti
- S nabíjacou krabičkou USB-C: to znamená, že slúchadlá možno nabiť až 3-krát na cestách vďaka zabudovanej batérii bez potreby externého napájania
- Čas prehrávania hudby / hovoru: 4 hodiny so slúchadlami plne nabitými bez nabíjacej krabičky
- 3 LED diódy na nabíjacej stanici ukazujú zostávajúcu kapacitu batérie a stav batérie počas nabíjania
Rozsah dodávky
- 1 Bluetooth slúchadlá „Freedom Buddy“
- 1 nabíjacia krabička
- 3 páry silikónových náušníkov v rôznych veľkostiach (S/M/L)
- 1 USB-C nabíjací kábel
- 1 rýchly návod na použitie
- 1 x varovné a bezpečnostné pokyny

| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
Systémové požiadavky
- zariadenie s podporou Bluetooth
Poznámky pre spotrebiteľov
Aby si spároval slúchadlá s telefónom, musíš vybrať obe slúchadlá z nabíjacej krabičky a spárovať ich pri prvom pripojení. Ak sa to nestane, spáruje sa iba jedno slúchadlo. Postupuj podľa návodu na použitie.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Deti by mali byť pod dozorom, aby sa zabezpečilo, že si nebudú hrať s produktom.
- Nepoužívaj produkt na miestach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nepokúšaj sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky údržbové práce zverte odbornému personálu.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nekláňaj a nekrč kábel.
- Nenechávaj produkt padať a nevystavuj ho silným otrasom.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovacích telies, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Používaj výrobok iba za miernych klimatických podmienok.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk detí!
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Počas jazdy autom alebo športovým zariadením sa nenechaj produktom rozptyľovať a dávaj pozor na premávku a svoje okolie.
- Batéria je pevne zabudovaná a nedá sa vybrať, produkt likviduj ako celok podľa platných zákonov.
- Nehádž batériu ani produkt do ohňa.
- Nezmenšuj, nemeníš tvar, nezohrievaj ani nerozoberaj batérie/akumulátory.
- Nepoužívaj produkt počas nabíjania!
Varovanie - batéria
- Používaj len vhodné nabíjačky alebo USB porty na nabíjanie.
- Poškodené nabíjačky už nepoužívaj a nepokúšaj sa ich opravovať.
- Nepreťažuj ani úplne nevybíjaj produkt.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých výškach).
- Pri dlhšom skladovaní pravidelne nabíjaj (minimálne raz za štvrťrok).
Varovanie - magnety
- Produkt vytvára magnetické polia. Ľudia s kardiostimulátorom by sa pred použitím mali poradiť s lekárom, či by to nemohlo ovplyvniť funkciu stimulačného prístroja.
- Neuchovávaj platobné karty s magnetickým prúžkom (ako EC karty) v blízkosti nabíjacej stanice alebo slúchadiel. Dáta na kartách môžu byť poškodené alebo vymazané.
Varovanie - vysoká hlasitosť
- Vysoký akustický tlak!
- Existuje riziko poškodenia sluchu.
- Aby si predišiel strate sluchu, vyhýbaj sa dlhodobému počúvaniu pri veľkej hlasitosti.
- Drž hlasitosť vždy na rozumnej úrovni. Vysoká hlasitosť môže spôsobiť poškodenie sluchu aj pri krátkom používaní.
- Používanie produktu znižuje vnímanie okolitých zvukov. Preto počas používania neovládaj vozidlá ani stroje.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
