Bluetooth® slúchadlá "Freedom Lit II", na uši, skladacie, mikrofón, ružové
00184199
Bluetooth stereo slúchadlá pre bezdrôtové počúvanie hudby
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vstavaný mikrofón
Vďaka zabudovanému mikrofónu môžete jednoducho prepínať medzi prehrávaním hudby a prijímaním hovoru. Aby ste nezmeškali hovor pri počúvaní hudby
Polstrovaná čelenka
Polstrovaná čelenka pre pohodlné vychutnávanie hudby aj počas dlhšieho času
Nastaviteľná čelenka
Slúchadlá majú individuálne nastaviteľnú čelenku, ktorá sa prispôsobuje tvaru vašej hlavy
Vysúvacie náušnice
Vďaka skladacím náušníkom je možné slúchadlá odložiť, aby sa ušetrilo miesto
Priamy prístup k Siri a Google Assistant
Podporuje existujúce hlasové asistenty Siri a Google Assistant
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Detské slúchadlá Cestovanie |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth trieda | Class 2 |
| Bluetooth verzia | 5.3 |
| Frekvenčné pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 50 Hz - 8 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 32 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 2.2 Ω |
| Prenosová vzdialenosť | 10 m |
| WBCV | >75 mV |
| Energia | |
|---|---|
| Priemerná doba nabíjania v hodinách | 3 h |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Ružová |
| Farba | Ružová |
| Série | Freedom |
| Farba | Ružová |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 40 mm |
| Hmotnosť | 120 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo |
| Dizajn | On-Ear |
| Doplnkové vlastnosti | Skladací |
| Citlivosť slúchadiel | 98 dB +/- 3 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -42 dB ± 3 dB |
| Max. doba hovoru | 15 h |
| Max. doba prehrávania hudby | 15 h |
| Max. Standby | 185 h |
| Umiestnenie mikrofónu | Integrovaný mikrofón |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
| Kompatibilné bluetooth profily | A2DP V1.3 HFP V1.7 AVRCP V1.6 |
| Ďalšie funkcie | Ovládanie hlasitosti Rýchle párovanie (QuickPair) Ovládanie hovorov tlačidlom |
Ďalšie informácie o produkte
- Bluetooth stereo slúchadlá pre bezdrôtové počúvanie hudby
- Čas prehrávania hudby: až 15 hodín s plne nabitými slúchadlami
- Čas hovoru: až 15 hodín s plne nabitými slúchadlami
- Doba nabíjania približne 3 hodiny
- Ovládanie hlasitosti priamo na slúchadlách
- Prehrávanie zvuku cez Bluetooth alebo audio kábel
- Funkcie ovládania hudby (prehrať/pozastaviť)
- Funkcia smartfónu ovládateľná cez multifunkčné tlačidlo (napr. prijatie / odmietnutie / ukončenie hovorov / opätovné vytočenie posledného čísla)
- Nabíjanie cez USB-C: kábel na nabíjanie je súčasťou balenia
Rozsah dodávky
- 1 Bluetooth slúchadlá "Freedom Lit II"
- 1 USB-C nabíjací kábel (15 cm)
- 1 rýchly prehľad
- 1 bezpečnostné pokyny

| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 1.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 1.0 W |
Systémové požiadavky
- zariadenie s podporou Bluetooth
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, niekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Deti by mali byť pod dozorom, aby sa zabezpečilo, že si s produktom nebudú hrať.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky údržbárske práce zver odbornému personálu.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nekláňaj ani nepritláčaj kábel.
- Nenechaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o likvidácii odpadu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky záruky.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk detí!
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt v prostredí s vlhkosťou a vyhni sa striekajúcej vode.
- Počas jazdy autom alebo športovým zariadením sa nenechaj produktom rozptyľovať a dávaj pozor na dopravnú situáciu a svoje okolie.
- Batéria je pevne zabudovaná a nedá sa vybrať, produkt zlikviduj ako celok podľa zákonných predpisov.
- Nevyhadzuj batériu ani produkt do ohňa.
- Nemodifikuj, neohýbaj, neprehrej ani nerozoberaj batérie/akumulátory.
- Nepoužívaj produkt počas nabíjania!
Varovanie – batéria
- Používaj len vhodné nabíjačky alebo USB porty na nabíjanie.
- Použité alebo poškodené nabíjačky či USB porty už nepoužívaj a nesnaž sa ich opravovať.
- Nepreťažuj ani nevybíjaj produkt úplne do vybitia.
- Vyhni sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Pri dlhodobom skladovaní pravidelne nabíjaj (aspoň raz za štvrťrok).
Varovanie – magnety
- Produkt vytvára magnetické polia. Ľudia s kardiostimulátorom by sa mali pred použitím poradiť s lekárom, či by mohol produkt ovplyvniť funkciu kardiostimulátora.
- Neuchovávaj EC karty alebo podobné karty s magnetickým prúžkom v blízkosti nabíjacej stanice alebo slúchadiel. Dáta na kartách môžu byť poškodené alebo vymazané.
Varovanie – vysoká hlasitosť
- Vysoký akustický tlak!
- Existuje riziko poškodenia sluchu.
- Aby si predišiel strate sluchu, nepočúvaj dlhodobo pri vysokej hlasitosti.
- Drž hlasitosť vždy na rozumnej úrovni. Vysoká hlasitosť môže spôsobiť poškodenie sluchu aj pri krátkodobom počúvaní.
- Používanie produktu obmedzuje vnímanie okolitých zvukov. Preto počas používania neobsluhuj vozidlá ani stroje.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
