Bluetooth® slúchadlá "Freedom Lit III", On‑Ear, skladacie, mikrofón, biele
00221766
Bluetooth stereo slúchadlá pre bezdrôtové počúvanie hudby
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vstavaný mikrofón
Vďaka zabudovanému mikrofónu môžete jednoducho prepínať medzi prehrávaním hudby a prijímaním hovoru. Aby ste nezmeškali hovor pri počúvaní hudby
Polstrovaná čelenka
Polstrovaná čelenka pre pohodlné vychutnávanie hudby aj počas dlhšieho času
Nastaviteľná čelenka
Slúchadlá majú individuálne nastaviteľnú čelenku, ktorá sa prispôsobuje tvaru vašej hlavy
Vysúvacie náušnice
Vďaka skladacím náušníkom je možné slúchadlá odložiť, aby sa ušetrilo miesto
Priamy prístup k Siri a Google Assistant
Pohodlné hlasové ovládanie: podporuje existujúcich hlasových asistentov Siri a Google Assistant
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Mobilná hudba Cestovanie |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth trieda | Class 2 |
| Bluetooth verzia | 5.4 |
| Frekvenčné pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 50 Hz - 8 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 32 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 2.2 Ω |
| Prenosová vzdialenosť | 10 m |
| Energia | |
|---|---|
| Priemerná doba nabíjania v hodinách | 3 h |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Žiadny dizajn/motív |
| Farebný odtieň | Biela |
| Farba | Biela |
| Série | Freedom |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 40 mm |
| Hmotnosť | 120 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Bluetooth slúchadlá |
| Prevedenie | Stereo |
| Dizajn | On-Ear |
| Doplnkové vlastnosti | Skladací |
| Citlivosť slúchadiel | 98 dB +/- 3 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -42 dB ± 3 dB |
| Max. doba hovoru | 15 h |
| Max. doba prehrávania hudby | 15 h |
| Max. Standby | 185 h |
| Umiestnenie mikrofónu | Integrovaný mikrofón |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
| Kompatibilné bluetooth profily | A2DP V1.3 HFP V1.7 AVRCP V1.6 |
| Ďalšie funkcie | Ovládanie hlasitosti Rýchle párovanie (QuickPair) Ovládanie hovorov tlačidlom |
Ďalšie informácie o produkte
- Bluetooth stereo slúchadlá pre bezdrôtové počúvanie hudby
- Čas prehrávania hudby: až 15 hodín s plne nabitými slúchadlami
- Čas hovoru: až 15 hodín s plne nabitými slúchadlami
- Doba nabíjania približne 3 hodiny
- Ovládanie hlasitosti priamo na slúchadlách
- Prehrávanie zvuku cez Bluetooth alebo audio kábel
- Funkcie ovládania hudby (prehrať/pozastaviť)
- Funkcia smartfónu ovládateľná cez multifunkčné tlačidlo (napr. prijatie / odmietnutie / ukončenie hovorov / opakovanie posledného čísla)
- Nabíjanie cez USB-C
Rozsah dodávky
- 1 Bluetooth slúchadlá "Freedom Lit III"
- 1 rýchly návod na použitie
- 1 bezpečnostné pokyny

| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
Systémové požiadavky
- zariadenie s podporou Bluetooth
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review




















