Bluetooth® slúchadlá „Freedom Neck II“, do uší, mikrofón, náušný háčik, čierna
00184190
Poďme na to s hudbou! Tieto Bluetooth slúchadlá ťa nesklamú: perfektné padnutie, pohodlné a odolné proti potu. Ideálne ako športové slúchadlá na behanie, ale aj do posilňovne, na voľný čas alebo ako praktická handsfree súprava na cestovanie.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vstavaný mikrofón
Vďaka zabudovanému mikrofónu môžete jednoducho prepínať medzi prehrávaním hudby a prijímaním hovoru. Aby ste nezmeškali hovor pri počúvaní hudby
Silikónové nadstavce v 3 veľkostiach
Súčasťou sú štuple do uší: dva silikónové návleky v troch veľkostiach (S, M, L) pre jednotlivca, perfektné prispôsobenie
Pasívne potlačenie šumu
Výborné prispôsobenie znižuje neželaný vonkajší hluk, takže si môžete hudbu užívať bez rušenia
Plochý kábel
Plochý kábel zabraňuje rušeniu káblov
Odolný voči potu
S týmto slúchadlom a jeho materiálmi odolnými voči potu si môžete naozaj cvičiť na svoju obľúbenú hudbu
Integrovaný magnet na spájanie
Keď sa slúchadlá nepoužívajú, dajú sa ľahko zapojiť vďaka integrovaným magnetom
Dodatočný krčný pás
Perfektné držanie vďaka dodatočnému krčnému pásu
Pohodlie nosenia vďaka kompenzácii hmotnosti
Odpojením batérie a Bluetooth jednotky je hmotnosť vyvážená pre príjemné pohodlie pri nosení
Technológia viacerých bodov
Umožňuje pripojenie slúchadiel k viacerým Bluetooth zariadeniam súčasne
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Šport |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth trieda | Class 2 |
| Bluetooth verzia | 5.3 |
| Frekvenčné pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 100 Hz-8 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 32 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 2.2 Ω |
| Technológia | MultiPoint (spárovanie s viacerými zariadeniami súčasne) |
| Prenosová vzdialenosť | 10 m |
| WBCV | >75 mV |
| Energia | |
|---|---|
| Priemerná doba nabíjania v hodinách | 2 h |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Freedom |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 10 mm |
| Hmotnosť | 23 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo |
| Dizajn | Do ucha/za krk |
| Doplnkové vlastnosti | Duplex |
| Citlivosť slúchadiel | 96 dB +/- 3 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -42 dB |
| Max. doba hovoru | 11 h |
| Max. doba prehrávania hudby | 12 h |
| Max. Standby | 8640 h |
| Umiestnenie mikrofónu | Mikrofón na kábli |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
| Kompatibilné bluetooth profily | A2DP V1.3 HFP V1.7 AVRCP V1.6 |
| Ďalšie funkcie | Ovládanie hlasitosti Rýchle párovanie (QuickPair) Ovládanie hovorov tlačidlom Hlasové ovládanie |
Ďalšie informácie o produkte
- Ultraľahké Bluetooth slúchadlá s dokonalým prispôsobením, magnetickými slúchadlami pre jednoduché uloženie a náhlavnou páskou pre lepšie uchytenie na krku
- Hlasitosť sa dá ovládať cez diaľkové ovládanie integrované v popruhu na krk alebo cez hlasových asistentov
- Funkcie ovládania hudby (prehraj/pozastav)
- Funkcia smartfónu sa dá ovládať cez multifunkčné tlačidlo (napr. prijatie/vykonanie/zamietnutie hovorov/ opakovanie posledného čísla)
- Stav nabitia sa dá skontrolovať na zariadeniach iOS a Android (ak to zariadenie podporuje)
Rozsah dodávky
- 1 Bluetooth slúchadlá "Freedom Neck II"
- 1 nabíjací kábel USB-C - USB-C, dĺžka 0,65 m
- 3 páry silikónových náušníkov rôznych veľkostí (S, M, L)
- 2 páry silikónových háčikov na uši rôznych veľkostí (M, L)
- 1 rýchly návod na použitie
- 1 bezpečnostné pokyny

| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 1.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 1.0 W |
Systémové požiadavky
- zariadenie s podporou Bluetooth
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, niekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Deti by mali byť pod dozorom, aby sa zabezpečilo, že si s produktom nebudú hrať.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky údržbárske práce zver odbornému personálu.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nekláňaj ani nepritláčaj kábel.
- Nenechaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o likvidácii odpadu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky záruky.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk detí!
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt v prostredí s vlhkosťou a vyhni sa striekajúcej vode.
- Počas jazdy autom alebo športovým zariadením sa nenechaj produktom rozptyľovať a dávaj pozor na dopravnú situáciu a svoje okolie.
- Batéria je pevne zabudovaná a nedá sa vybrať, produkt zlikviduj ako celok podľa zákonných predpisov.
- Nevyhadzuj batériu ani produkt do ohňa.
- Nemodifikuj, neohýbaj, neprehrej ani nerozoberaj batérie/akumulátory.
- Nepoužívaj produkt počas nabíjania!
Varovanie – batéria
- Používaj len vhodné nabíjačky alebo USB porty na nabíjanie.
- Použité alebo poškodené nabíjačky či USB porty už nepoužívaj a nesnaž sa ich opravovať.
- Nepreťažuj ani nevybíjaj produkt úplne do vybitia.
- Vyhni sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Pri dlhodobom skladovaní pravidelne nabíjaj (aspoň raz za štvrťrok).
Varovanie – magnety
- Produkt vytvára magnetické polia. Ľudia s kardiostimulátorom by sa mali pred použitím poradiť s lekárom, či by mohol produkt ovplyvniť funkciu kardiostimulátora.
- Neuchovávaj EC karty alebo podobné karty s magnetickým prúžkom v blízkosti nabíjacej stanice alebo slúchadiel. Dáta na kartách môžu byť poškodené alebo vymazané.
Varovanie – vysoká hlasitosť
- Vysoký akustický tlak!
- Existuje riziko poškodenia sluchu.
- Aby si predišiel strate sluchu, nepočúvaj dlhodobo pri vysokej hlasitosti.
- Drž hlasitosť vždy na rozumnej úrovni. Vysoká hlasitosť môže spôsobiť poškodenie sluchu aj pri krátkodobom počúvaní.
- Používanie produktu obmedzuje vnímanie okolitých zvukov. Preto počas používania neobsluhuj vozidlá ani stroje.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review