Bluetooth® slúchadlá "Freedom Run", mikrofón, uchytenie za ucho, čierne
00184121
Či už ide o silový tréning, prípravu na maratón alebo ashtanga power jogu, slúchadlá do uší sú spoľahlivým spoločníkom aj počas intenzívneho športu. Pevne sedia v uchu, sú odolné voči potu a ich úchvatný zvuk ťa určite posunie k novým výkonom.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vstavaný mikrofón
Vďaka zabudovanému mikrofónu môžete jednoducho prepínať medzi prehrávaním hudby a prijímaním hovoru. Aby ste nezmeškali hovor pri počúvaní hudby
Silikónové nadstavce v 3 veľkostiach
Súčasťou sú štuple do uší: dva silikónové návleky v troch veľkostiach (S, M, L) pre jednotlivca, perfektné prispôsobenie
Pasívne potlačenie šumu
Výborné prispôsobenie znižuje neželaný vonkajší hluk, takže si môžete hudbu užívať bez rušenia
Plochý kábel
Plochý kábel zabraňuje rušeniu káblov
Odolný voči potu
S týmto slúchadlom a jeho materiálmi odolnými voči potu si môžete naozaj cvičiť na svoju obľúbenú hudbu
Integrovaný magnet na spájanie
Keď sa slúchadlá nepoužívajú, dajú sa ľahko zapojiť vďaka integrovaným magnetom
Technológia viacerých bodov
Umožňuje pripojenie slúchadiel k viacerým Bluetooth zariadeniam súčasne
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Šport |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth trieda | Class 2 |
| Bluetooth verzia | 5.0 |
| Frekvenčné pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 20 Hz - 20 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 32 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 2.2 Ω |
| Technológia | MultiPoint (spárovanie s viacerými zariadeniami súčasne) |
| Prenosová vzdialenosť | 10 m |
| WBCV | >75 mV |
| Energia | |
|---|---|
| Priemerná doba nabíjania v hodinách | 2 h |
| Spôsob nabíjania | Micro USB zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Freedom |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 10 mm |
| Hmotnosť | 14.5 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo |
| Dizajn | Štuple (In-Ear) |
| Doplnkové vlastnosti | Duplex |
| Citlivosť slúchadiel | 96 dB +/- 3 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -42 dB |
| Max. doba hovoru | 5.5 h |
| Max. doba prehrávania hudby | 6 h |
| Max. Standby | 4320 h |
| Umiestnenie mikrofónu | Mikrofón na kábli |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
| Kompatibilné bluetooth profily | A2DP V1.3 HFP V1.7 AVRCP V1.6 |
| Ďalšie funkcie | Ovládanie hlasitosti Rýchle párovanie (QuickPair) Ovládanie hovorov tlačidlom Hlasové ovládanie |
Ďalšie informácie o produkte
- Ultraľahké Bluetooth slúchadlo s dokonalým prispôsobením a magnetickými slúchadlami pre pohodlné uloženie
- Kábel na krku sa dá nastaviť podľa osobných preferencií a situácií
- So sponou na pripnutie kábla napríklad na tričko, pre lepšie držanie pri pohybe
- Hlasitosť môžeš ovládať cez diaľkové ovládanie integrované do popruhu na krku alebo cez hlasových asistentov
- Funkcie ovládania hudby (prehraj/pozastav)
- Funkciu smartfónu môžeš ovládať cez multifunkčné tlačidlo (napr. prijatie / uskutočnenie / odmietnutie hovorov / opakovanie posledného čísla)
- Dĺžka kábla 0,65 m
- Stav nabitia môžeš skontrolovať na zariadeniach iOS a Android (ak to zariadenie podporuje)
Rozsah dodávky
- 1 Bluetooth slúchadlá "Freedom Run"
- 1 USB/micro-USB nabíjací kábel
- 3 páry silikónových náušníkov v rôznych veľkostiach (S, M, L)
- 2 páry silikónových háčikov na uši v rôznych veľkostiach (M, L)
- 1 klip na kábel
- 1 zarážka na kábel
- 1 rýchly návod na použitie
- 1 bezpečnostné pokyny
| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | Nevzťahuje sa |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | Nevzťahuje sa |
Systémové požiadavky
- zariadenie s podporou Bluetooth
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určené na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Deti by mali byť pod dozorom, aby sa zabezpečilo, že si s produktom nebudú hrať.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky údržbárske práce nechaj na príslušný odborný personál.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nekláňaj a nekrč kábel.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
- Nezasahuj do produktu žiadnymi úpravami. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovacích telies, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Tento produkt nepatrí, rovnako ako všetky elektrické produkty, do rúk deťom!
- Nepoužívaj produkt mimo jeho technicky definovaných výkonových limitov.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Počas jazdy autom alebo športovým zariadením sa nenechávaj produktom rozptyľovať a dávaj pozor na dopravnú situáciu a svoje okolie.
- Batéria je pevne zabudovaná a nedá sa vybrať, likviduj produkt ako celok podľa zákonných predpisov.
- Nehádž batériu ani produkt do ohňa.
- Nezasahuj do batérií/akumulátorov ich deformovaním, zahrievaním alebo rozoberaním.
- Nepoužívaj produkt počas nabíjania!
Upozornenie – batéria
- Používaj len vhodné nabíjačky alebo USB porty na nabíjanie.
- Nepoužívaj poškodené nabíjačky a nesnaž sa ich opravovať.
- Neprebíjaj ani úplne nevybíjaj produkt.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
- Pri dlhšom skladovaní pravidelne dobíjaj (aspoň štvrťročne).
Upozornenie – magnety
- Produkt vytvára magnetické polia. Ľudia s kardiostimulátorom by sa pred použitím mali poradiť s lekárom, či by to nemohlo ovplyvniť funkciu kardiostimulátora.
- Neuchovávaj karty s magnetickým prúžkom, ako sú EC karty alebo podobné, v blízkosti nabíjacej stanice alebo slúchadiel. Dáta na kartách môžu byť poškodené alebo vymazané.
Upozornenie – vysoká hlasitosť
- Vysoký akustický tlak!
- Existuje riziko poškodenia sluchu.
- Aby si predišiel strate sluchu, vyhýbaj sa dlhodobému počúvaniu pri vysokej hlasitosti.
- Udržuj hlasitosť vždy na rozumnej úrovni. Vysoká hlasitosť môže spôsobiť poškodenie sluchu aj pri krátkodobom vystavení.
- Používanie produktu obmedzuje vnímanie okolitých zvukov. Preto počas používania neobsluhuj vozidlá ani stroje.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review