Bluetooth® slúchadlá "Passion Clear II", True Wireless, ANC, aplikácia, SW
00221771
Bluetooth slúchadlá pre skutočný zvukový zážitok v živote, na dovolenke aj v práci: žiadny rušivý okolný hluk – užívaj si hudbu v pokoji s bezdrôtovými slúchadlami, vybavuj telefonáty bez prerušení alebo pracuj s plnou koncentráciou – jednoducho a pohodlne ovládané cez aplikáciu.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Priamy prístup k Siri a Google Assistant
Podporuje existujúce hlasové asistenty Siri a Google Assistant: Párovanie cez Bluetooth a dotykové ovládanie umožňujú priamy prístup – bez nutnosti držať smartfón v ruke
Pravé bezdrôtové slúchadlá
Zredukované na jedinú dôležitú vec: pohodlné slúchadlá do uší bez káblových zbytočností pre ešte väčšiu slobodu
Potlačenie environmentálneho hluku (ENC)
Zlepšená kvalita hlasu pri volaní: Bluetooth headset s potlačením hluku ENC filtruje rušivý okolitý hluk priamo na mikrofón – váš hlas prichádza krištáľovo čistý
Pravé bezdrôtové stereo
Intenzívny zážitok z hudby vďaka True Wireless Stereo (TWS): Slúchadlá vytvárajú autentický zvukový zážitok – pocit živého koncertu stlačením tlačidla, kedy a kde chcete
Dotykové ovládanie
Dotykové ovládanie: Dotykový senzor umožňuje intuitívne ovládanie bez nutnosti vyťahovať telefón z vrecka, napríklad prehrávanie hudby (prehrávanie/pauza), prijímanie/odmietanie hovorov/opakovanie volania
App Control
Pohodlné ovládanie aplikáciou cez "Hama Home": napr. ANC, režim transparentnosti a prepínač ekvalizéra, funkcia Find It, dotykové príkazy, zmena mena alebo úrovne batérie na každé slúchadlo v percentách
3 Aktívne režimy potláčania hluku
Vnútorná, vonkajšia alebo verejná doprava: Slúchadlá s aktívnym potlačením hluku v dizajne do uší pasívne chránia pred hlukom v troch úrovniach – dochádzanie, vnútorné a vonkajšie ANC
Funkcia rýchleho nabíjania
Extrémne rýchle nabíjanie: Vďaka rýchlemu nabíjaniu sa Bluetooth slúchadlá nabíjajú vysokou rýchlosťou – stačí 10 minút rýchleho nabíjania na 1,5 hodiny prehrávania
Perfektný strih, pekný vzhľad
Perfektné prispôsobenie pre vaše ucho: Bluetooth slúchadlá v dizajne do uší so silikónovým nástavcom sedia bezpečne a pohodlne v každom uchu
Personalizovať nastavenia
Veľmi osobné: ovládajte slúchadlá individuálne v aplikácii "Hama Home" – a prepínajte medzi režimami ešte rýchlejšie
2 režimy transparentnosti
Počuť všetko dôležité pri počúvaní hudby: ak je to potrebné, počúvať okolité zvuky na tlmenej hlasitosti, režim Vocal Transparency umožňuje len hlasy, napríklad oznámenia vo vlaku
9 režimov ekvalizéra
Basy stlačením tlačidla a oveľa viac: Bezdrôtové slúchadlá s celkovo 9 režimami ekvalizéra dokonale zobrazujú váš obľúbený zvuk
Automatické zapnutie a párovanie
Bez ďalších rečí, aby sme prešli na dobrú hudbu: Po vybratí z nabíjacieho obalu sa obe slúchadlá automaticky aktivujú a pripoja k sebe aj k mobilnému telefónu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón Cestovanie |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth trieda | Class 2 |
| Bluetooth verzia | 5.3 |
| Frekvenčné pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 100 Hz - 5 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 32 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 2.2 Ω |
| Prenosová vzdialenosť | 10 m |
| Max. doba hovoru s ANC | 16 h |
| Max. doba prehrávania hudby s ANC | 16 h |
| Energia | |
|---|---|
| Priemerná doba nabíjania v hodinách | 2.5 h |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Passion |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 10 mm |
| Hmotnosť | 50 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo |
| Dizajn | Štuple (In-Ear) |
| Doplnkové vlastnosti | Hlasové ovládanie |
| Citlivosť slúchadiel | 96 dB +/- 3 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -42 dB ± 3 dB |
| Počet nabití | 3 x |
| Max. doba hovoru | 20 h |
| Max. doba prehrávania hudby | 20 h |
| Max. Standby | 200 h |
| Umiestnenie mikrofónu | Integrovaný mikrofón |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
| Kompatibilné bluetooth profily | HSP A2DP V1.3 HFP V1.7 AVRCP V1.6 |
| Ďalšie funkcie | Dotykový senzor True Wireless Potlačenie/obmedzenie hluku Rýchle párovanie (QuickPair) Ovládanie hovorov tlačidlom Aktívne potlačenie hluku Hlasové ovládanie |
Ďalšie informácie o produkte
- Pre maximálny posluchový zážitok a tvoj vlastný posluchový profil – dokonalý zvuk, pohodlné ovládanie: bezdrôtové slúchadlá do uší s vynikajúcou kvalitou zvuku ponúkajú ANC, ovládanie cez aplikáciu, ENC a režim okolitého zvuku
- Hlasnejšie a tichšie cez hlasový príkaz: hlasitosť môžeš nastaviť cez hlasových asistentov
- Nabíjaj slúchadlá v puzdre na cestách: puzdro môže nabiť bezdrôtové slúchadlá až 3-krát
- Čas počúvania hudby len na slúchadlách: 5 h bez ANC, 4 h s ANC
- Celkový čas počúvania hudby s dobíjaním v nabíjacom puzdre: 20 h bez ANC, 16 h s ANC
- Čas hovoru: 5 h so plne nabitými slúchadlami
- Používanie iba ANC: 8 h so plne nabitými slúchadlami
- Rýchle nabíjanie chráni batériu: batérie slúchadiel sa nabijú na 85 % za 30 minút - celkový čas nabíjania slúchadiel a nabíjacieho puzdra: 2 h
- Vždy na očiach: LED indikátor funkcie na nabíjacom puzdre bliká pri nízkej batérii - hneď vieš, kedy treba nabiť
- Nabíjaj puzdro na slúchadlá cez USB-C kábel, nabíjaj bezdrôtové slúchadlá v nabíjacom puzdre
Rozsah dodávky
- 1 Bluetooth slúchadlá "Passion Clear II"
- 1 nabíjacia krabička
- 3 páry silikónových náušníkov v rôznych veľkostiach (S/M/L)
- 1 USB-C nabíjací kábel, dĺžka 15 cm
- 1 návod na použitie

| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
Systémové požiadavky
- Zariadenie s podporou Bluetooth, štandard Bluetooth v 4.2 alebo novší
Poznámky pre spotrebiteľov
Prvé použitie: spáruj Bluetooth slúchadlá so smartfónom po ich vybratí z nabíjacej krabičky; pozri si návod na použitie.
Pri ďalšom použití sa slúchadlá automaticky spoja navzájom aj s už spárovaným mobilom.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
