Bluetooth® slúchadlá „Spirit Calypso III“, na uši, s posilnením basov, skladacie, S
00221779
Chceš nechať hip-hopový rytmus vibrovať celým telom alebo radšej relaxovať pri jemnej klasickej hudbe? S náhlavnými slúchadlami "Spirit Calypso" cez uši máš rytmus úplne vo svojich rukách vďaka prepínateľnému zosilneniu basov – ak chceš 60 hodín nepretržitého rytmu v ušiach.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vstavaný mikrofón
Vďaka zabudovanému mikrofónu môžete jednoducho prepínať medzi prehrávaním hudby a prijímaním hovoru. Aby ste nezmeškali hovor pri počúvaní hudby
Priamy prístup k Siri a Google Assistant
Podporuje existujúce hlasové asistenty Siri a Google Assistant: Bluetooth párovanie a multifunkčné tlačidlá umožňujú priamy prístup – bez nutnosti držať smartfón v ruke
Extra Bass Boost
Aby rytmus vibroval telom: bezdrôtové slúchadlá s dodatočným basovým zosilnením je možné zapínať a vypínať podľa hudobného štýlu na multifunkčnom tlačidle
60 hodín výdrže batérie
Veľa zvuku: Či už ide o hudbu, podcasty alebo audioknihy – s výdržou batérie 60 hodín sa over-ear slúchadlá na cestách nikdy nevyčerpajú
Technológia viacerých bodov
Príležitostné prepínanie: obľúbený playlist na mobilnom telefóne, audiokniha na tablete, rozhovory na firemnom smartfóne – Multipoint umožňuje pripojiť slúchadlá súčasne k dvom Bluetooth zariadeniam
Skladacie náušnice
Cestovanie alebo odpočinok: Keď Bluetooth slúchadlá nepoužívate, jednoducho vložte náušníky a vezmite si slúchadlá so sebou do batožiny alebo ich odložte, aby ste ušetrili miesto
Veľmi mäkké náušníky
Pohodlné od audioknihy k audioknihe, od albumu k albumu: Aspoň pokiaľ vydrží batéria, slúchadlá cez uši sú pohodlné na nosenie vďaka veľmi mäkkým náušníkom
Polstrovaná a nastaviteľná čelenka
Uvoľnená hlava, chladný rytmus: Polstrovaná čelenka sa dá individuálne nastaviť podľa tvaru hlavy, takže bezdrôtové slúchadlá pohodlne sedia aj počas hodinovej jazdy vlakom
Pasívne potlačenie šumu
Uzavretý, kruhový dizajn znižuje nežiaduci vonkajší šum, takže si hudbu môžete vychutnať bez rušenia
Multifunkčné tlačidlo
Jednoduché používanie: Funkcie hovorov a smartfónu je možné ovládať štyrmi multifunkčnými tlačidlami priamo na náušnici bezdrôtových slúchadiel (napr. prijať / uskutočniť / odmietnuť hovory / znovu volať / hudba / hlasitosť)
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth trieda | Class 2 |
| Bluetooth verzia | 5.3 |
| Frekvenčné pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 100 Hz - 10 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 32 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 2.2 Ω |
| Technológia | MultiPoint (spárovanie s viacerými zariadeniami súčasne) |
| Prenosová vzdialenosť | 10 m |
| Energia | |
|---|---|
| Priemerná doba nabíjania v hodinách | 2.5 h |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Spirit |
| Farba | Čierna Červená |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 40 mm |
| Hmotnosť | 180 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo |
| Dizajn | Over-Ear |
| Doplnkové vlastnosti | Duplex Skladací |
| Citlivosť slúchadiel | 98 dB +/- 3 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -42 dB |
| Max. doba hovoru | 60 h |
| Max. doba prehrávania hudby | 60 h |
| Max. Standby | 4320 h |
| Umiestnenie mikrofónu | Integrovaný mikrofón |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
| Kompatibilné bluetooth profily | HFP V1.6 A2DP V1.3.2 AVRCP V1.6.2 |
| Ďalšie funkcie | Ovládanie hlasitosti Rýchle párovanie (QuickPair) Ovládanie hovorov tlačidlom Extra Bass Boost (zvýraznenie basov) |
Ďalšie informácie o produkte
- Boom-bastic zvuk: nepretržitá bezdrôtová hudba - s alebo bez zosilnenia basov - od hip-hopu a popu po rock
- Hlasnejšie a tichšie cez hlasový príkaz: hlasitosť môžeš nastaviť cez hlasového asistenta
- Prehrávanie zvuku cez Bluetooth alebo audio kábel
- Vždy informovaný: oznámenia v slúchadlách, napríklad keď je nízka batéria, počas párovania Bluetooth alebo pri režime basov
- Šetrenie batérie: ak Bluetooth slúchadlá nepoužíváš tri minúty, automaticky sa vypnú, ak nie je pripojený Bluetooth
- Nabíjaj slúchadlá cez USB-C kábel, ktorý nie je súčasťou balenia
Rozsah dodávky
- 1 Bluetooth slúchadlá "Spirit Calypso III"
- 1 rýchly návod na použitie
- 1 bezpečnostné pokyny

| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
Systémové požiadavky
- zariadenie s podporou Bluetooth
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
