Bluetooth® slúchadlá "Spirit Chop II", True Wireless, do uší, ekvalizér, SW
00184172
Malé slúchadlá do uší, veľký zvuk: s tromi režimami ekvalizéra máš vždy dokonalý zvuk priamo v ušiach. A s nabíjacou krabičkou ti pravé bezdrôtové slúchadlá nikdy nedôjdu, ani keď si na cestách. Pre bezdrôtový zážitok z počúvania, ktorý potrebuješ.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vstavaný mikrofón
Vďaka zabudovanému mikrofónu môžete jednoducho prepínať medzi prehrávaním hudby a prijímaním hovoru. Aby ste nezmeškali hovor pri počúvaní hudby
Silikónové nadstavce v 3 veľkostiach
Súčasťou sú štuple do uší: dva silikónové návleky v troch veľkostiach (S, M, L) pre jednotlivca, perfektné prispôsobenie
Pasívne potlačenie šumu
Výborné prispôsobenie znižuje neželaný vonkajší hluk, takže si môžete hudbu užívať bez rušenia
Automatické zapnutie a párovanie
Bez ďalších rečí, dobrá hudba: Pri otvorení nabíjacieho puzdra sa obe slúchadlá automaticky aktivujú a pripoja k sebe aj k mobilnému telefónu
Priamy prístup k Siri a Google Assistant
Podporuje existujúce hlasové asistenty Siri a Google Assistant
Pravé bezdrôtové slúchadlá
Zredukované na jedinú dôležitú vec: pohodlné slúchadlá do uší bez káblových zbytočností pre ešte väčšiu slobodu
Výdrž batérie 16 hodín
Bohatý zvuk: Či už ide o hudbu, podcasty alebo rozhovory – vďaka nabíjaciemu puzdru na mobil môžete počúvať svoje obľúbené albumy znova a znova
Bluetooth slúchadlá s 4G
Bezdrôtové slúchadlá s malým a ľahkým dizajnom do uší: Slúchadlá do uší vážia len 4 g na slúchadlo – takže v uchu cítite len zvuk a stále je zaručené bezpečné uchopenie
Perfektný strih, pekný vzhľad
Perfektné prispôsobenie pre vaše ucho: Bluetooth slúchadlá v dizajne do uší so silikónovým nástavcom sedia bezpečne a pohodlne v každom uchu
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Z overiteľne recyklovaných zdrojov > 20 %
Toto uzatvára kruh: Tento produkt pozostáva aspoň z 20 % recyklovaných materiálov – takto sa zapájame do ekologicky šetrného cyklu
3 režimy ekvalizéra
Bezdrôtové slúchadlá s ešte väčším zvukom: ekvalizér s tromi rôznymi zvukovými efektmi pre extra basy, zdôraznené výšky alebo vyvážený zvuk
Dotykové ovládanie
Dotykové ovládanie: Dotykový senzor umožňuje intuitívne ovládanie bez nutnosti vyťahovať telefón z vrecka, napríklad prehrávanie hudby (prehrávanie/pauza/sledovanie dopredu/späť), prijímanie/uskutočňovanie/odmietanie hovorov, ekvalizér
Podľa IPX4 je odolný proti striekaniu
Podľa IPX4 je odolný voči striekajúcej vode: žiadna panika pri náhlom daždi – Bluetooth slúchadlá sú odolné voči striekaniu vody a umožňujú dobrú hudbu aj za zlého počasia
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Šport |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth trieda | Class 2 |
| Bluetooth verzia | 5.0 |
| Frekvenčné pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 100 Hz - 5 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 32 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 2.2 Ω |
| Prenosová vzdialenosť | 10 m |
| Energia | |
|---|---|
| Priemerná doba nabíjania v hodinách | 2 h |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Spirit |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 6 mm |
| Hmotnosť | 40 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo |
| Dizajn | Štuple (In-Ear) |
| Doplnkové vlastnosti | Hlasové ovládanie |
| Citlivosť slúchadiel | 92 dB +/- 3 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -42 dB ± 3 dB |
| Počet nabití | 3 x |
| Max. doba hovoru | 3 h |
| Max. doba prehrávania hudby | 4 h |
| Max. Standby | 150 h |
| Umiestnenie mikrofónu | Integrovaný mikrofón |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
| Kompatibilné bluetooth profily | A2DP V1.3 HFP V1.7 AVRCP V1.6 SPP V1.2 |
| Ďalšie funkcie | Dotykový senzor True Wireless Rýchle párovanie (QuickPair) Ovládanie hovorov tlačidlom Hlasové ovládanie |
Ďalšie informácie o produkte
- Bezdrôtové slúchadlá do uší s ochranou proti striekajúcej vode: Pravé bezdrôtové slúchadlá s ekvalizérom pre optimalizovaný hudobný zážitok, vrátane pohodlného ovládania a telefonovania – ľahké, pohodlné a intuitívne na používanie
- Nastav ekvalizér priamo na slúchadlách: jednoducho stlač trojsenzorové tlačidlo trikrát a aktuálna skladba hneď znie lepšie
- Vynikajúca kvalita zvuku
- Hlasitosť môžeš ovládať cez hlasových asistentov
- S nabíjacou krabičkou: to znamená, že slúchadlá môžeš nabiť až 3x na cestách – vďaka integrovanému batériovému zdroju bez potreby externého napájania
- Čas počúvania / čas hovoru: 4 h s plne nabitými slúchadlami, 16 h s mobilnou dokovacou stanicou
- Nabíjaj slúchadlá v puzdre na cestách: puzdro môže bezdrôtové slúchadlá nabiť až 3x
- Nízka úroveň batérie je signalizovaná LED na nabíjacom puzdre
- Aj pre malé uši: pribalený je jeden pár väčších aj menších silikónových nástavcov, takže Bluetooth slúchadlá sadnú takmer každému uchu
Rozsah dodávky
- 1x Bluetooth slúchadlá "Spirit Chop II"
- 1x nabíjacia krabička
- 3 páry silikónových náušníkov v rôznych veľkostiach (S/M/L)
- 1x rýchly návod na použitie
- 1x varovanie a bezpečnostné pokyny

| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
Systémové požiadavky
- zariadenie s podporou Bluetooth
Poznámky pre spotrebiteľov
Ak chceš slúchadlá použiť prvýkrát, musíš ich spárovať so svojím smartfónom po otvorení nabíjacej krabičky. Postupuj podľa návodu na použitie.
Pri ďalšom použití sa slúchadlá automaticky spoja navzájom aj s už spárovaným mobilom.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
