Bluetooth® slúchadlá "Spirit Open", OWS Open Ears, True Wireless, piesková
00221818
Preži deň so svojím osobným originálnym soundtrackom: True Wireless slúchadlá s najlepšou kvalitou zvuku pre hudbu a hovory vďaka ovládaniu cez aplikáciu a špeciálnemu dizajnu Open Ear – zostaň plne vnímavý na svoje okolie a zároveň si užívaj výbornú kvalitu zvuku.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Podľa IPX4 je odolný proti striekaniu
Odolný proti striekaniu podľa IPX4 na ochranu pred vlhkosťou a nečistotami
Vstavaný mikrofón
Vďaka zabudovanému mikrofónu môžete jednoducho prepínať medzi prehrávaním hudby a prijímaním hovoru. Aby ste nezmeškali hovor pri počúvaní hudby
Automatické zapnutie a párovanie
Bez ďalších rečí, dobrá hudba: Pri otvorení nabíjacieho puzdra sa obe slúchadlá automaticky aktivujú a pripoja k sebe aj k mobilnému telefónu
Priamy prístup k Siri a Google Assistant
Pohodlné hlasové ovládanie: podporuje existujúcich hlasových asistentov Siri a Google Assistant
Potlačenie environmentálneho hluku (ENC)
Zlepšená kvalita hlasu pri volaní: Bluetooth headset s potlačením hluku ENC filtruje rušivý okolitý hluk priamo na mikrofón – váš hlas prichádza krištáľovo čistý
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
App Control
Pohodlné ovládanie aplikáciou cez "Hama Home": napr. zapnúť ekvalizér, funkciu Find It, dotykové príkazy, zmeniť meno alebo úroveň batérie na každé slúchadlo v percentách
Dotykové ovládanie
Dotykové ovládanie: Dotykový senzor umožňuje intuitívne ovládanie bez nutnosti vyťahovať telefón z vrecka, napríklad prehrávanie hudby (prehrávanie/pauza), prijímanie/uskutočňovanie/odmietanie hovorov
10 režimov ekvalizéra
Basy na stlačenie tlačidla a oveľa viac: Bezdrôtové slúchadlá s celkovo 9 režimami ekvalizéra dokonale zobrazia váš obľúbený zvuk, 1 profil navyše prispôsobiteľný
4-stupňový LED displej
Koľko zostávajúceho výkonu batérie: 4-stupňový LED displej na nabíjacom puzdre zobrazuje aktuálny stav nabíjania – krátko sa rozsvieti pri otváraní a zatváraní
Slúchadlá s otvorenými ušami
Vnímajte všetko: Dizajn s otvoreným uchom pre vynikajúci zvukový zážitok a zároveň umožňuje počuť všetky okolité zvuky – pohodlné slúchadlá s potlačením hluku
Pravé bezdrôtové slúchadlá
Zredukované na jedinú dôležitú vec: pohodlné otvorené stereo slúchadlá bez káblových zbytočností pre ešte väčšiu slobodu
Perfektný strih, pekný vzhľad
Perfektné prispôsobenie pre vaše ucho: Bluetooth slúchadlá dizajnu OWS s háčikom na uši pevne a pohodlne sedia na každom uchu
Výdrž batérie 18 hodín
Bohatý zvuk: Či už ide o hudbu, podcasty alebo rozhovory – vďaka nabíjacej skrinke môžete počúvať svoje obľúbené albumy znova a znova
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Mobilná hudba Šport |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth trieda | Class 2 |
| Bluetooth verzia | 5.3 |
| Frekvenčné pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 80 Hz - 15 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 20 Hz - 3 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 16 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 300 Ω |
| Prenosová vzdialenosť | 10 m |
| Energia | |
|---|---|
| Priemerná doba nabíjania v hodinách | 2 h |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Piesková |
| Farba | Piesková |
| Série | Spirit |
| Farba | Béžová |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 15 mm |
| Hmotnosť | 90 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Bluetooth slúchadlá |
| Prevedenie | Stereo |
| Dizajn | Ušný oblúk |
| Citlivosť slúchadiel | 121 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -38 dB +/- 3 dB |
| Počet nabití | 2 x |
| Max. doba hovoru | 18 h |
| Max. doba prehrávania hudby | 18 h |
| Max. Standby | 150 h |
| Umiestnenie mikrofónu | Integrovaný mikrofón |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Kompatibilné bluetooth profily | A2DP AVRCP HFP |
| Ďalšie funkcie | True Wireless |
Ďalšie informácie o produkte
- Preži deň so svojím osobným originálnym soundtrackom: True Wireless slúchadlá s najlepšou kvalitou zvuku pre hudbu a hovory vďaka ovládaniu cez aplikáciu a špeciálnemu dizajnu Open Ear – zostaň plne vnímavý na svoje okolie a zároveň si užívaj výbornú kvalitu zvuku.
- Hlasnejšie a tichšie cez hlasový príkaz: hlasitosť sa dá nastaviť cez hlasových asistentov
- Čas prehrávania hudby / hovoru: 6 h s plne nabitými slúchadlami, ďalších 12 h s plne nabitou nabíjacou krabičkou
- Nabíjaj otvorené slúchadlá v puzdre na cestách: puzdro môže nabiť bezdrôtové slúchadlá až 2-krát
- Nabíjacia krabička s USB-C pripojením a zobrazením kapacity batérie so štyrmi LEDkami: > 75 %, > 50 %, > 25 %, < 25 %
- Necíť sa zaťažený: len 10 g na jedno slúchadlo
Rozsah dodávky
- 1 Bluetooth slúchadlá "Spirit Open"
- 1 nabíjacia krabička
- 1 návod na použitie
- 1 bezpečnostné pokyny
| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
Systémové požiadavky
- zariadenie s podporou Bluetooth
Poznámky pre spotrebiteľov
Ak chceš slúchadlá použiť prvýkrát, musíš ich spárovať so svojím smartfónom po otvorení nabíjacej krabičky. Postupuj podľa návodu na použitie.
Pri ďalšom použití sa slúchadlá automaticky spoja navzájom aj s už spárovaným mobilom.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



