Bluetooth® slúchadlá "Spirit Silent", Over‑Ear, Hybrid ANC, mikrofón
00221764
Bluetooth slúchadlá ťa bez prerušenia zavedú do sveta hudby a audiokníh. S týmito super pohodlnými slúchadlami môžeš vyraziť na hudobnú cestu objavovania na celé hodiny, kde ťa nič nevyruší vďaka aktívnemu potlačeniu šumu a šikovnému dizajnu.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vstavaný mikrofón
Vďaka zabudovanému mikrofónu môžete jednoducho prepínať medzi prehrávaním hudby a prijímaním hovoru. Aby ste nezmeškali hovor pri počúvaní hudby
Priamy prístup k Siri a Google Assistant
Podporuje existujúce hlasové asistenty Siri a Google Assistant: Bluetooth párovanie a multifunkčné tlačidlá umožňujú priamy prístup – bez nutnosti držať smartfón v ruke
Režim transparentnosti
Praktický ambientný režim: s režimom ambientných zvukov si môžete užívať hudbu, hlasy a dôležité ambientné zvuky, napríklad oznamy alebo sirény, v pokoji, ale bez problémov ich počuť
Technológia viacerých bodov
Príležitostné prepínanie: obľúbený playlist na mobilnom telefóne, audiokniha na tablete, rozhovory na firemnom smartfóne – Multipoint umožňuje pripojiť slúchadlá súčasne k dvom Bluetooth zariadeniam
Skladacie náušnice
Cestovanie alebo odpočinok: Keď Bluetooth slúchadlá nepoužívate, jednoducho vložte náušníky a vezmite si slúchadlá so sebou do batožiny alebo ich odložte, aby ste ušetrili miesto
Veľmi mäkké náušníky
Pohodlné od audioknihy k audioknihe, od albumu k albumu: Aspoň pokiaľ vydrží batéria, slúchadlá cez uši sú pohodlné na nosenie vďaka veľmi mäkkým náušníkom
Polstrovaná a nastaviteľná čelenka
Uvoľnená hlava, chladný rytmus: Polstrovaná čelenka sa dá individuálne nastaviť podľa tvaru hlavy, takže bezdrôtové slúchadlá pohodlne sedia aj počas hodinovej jazdy vlakom
Pasívne potlačenie šumu
Uzavretý, kruhový dizajn znižuje nežiaduci vonkajší šum, takže si hudbu môžete vychutnať bez rušenia
Ochranný vak
Ochrana v kufroch, batohoch a podobne: počas cesty skladujte slúchadlá v látkovej taške, aby ste ich chránili pred špinou a škrabancami
Multifunkčné tlačidlo
Jednoduché používanie: Funkcie hovoru a smartfónu je možné ovládať pomocou multifunkčného tlačidla priamo na náušnici bezdrôtových slúchadiel (napr. prijímanie/uskutočňovanie/zamietnutie hovorov/opätovné vytáčanie/hudba)
50 hodín výdrže batérie
Množstvo zvukov: Konštruktívne rozhovory, motivujúca hudba alebo podcasty o riadení času sú vám k dispozícii 50 hodín, 30 hodín s aktívnym aktívnym potlačením hluku
Hybridné aktívne potlačenie hluku
Dvojnásobné potlačenie šumu: Slúchadlá kombinujú dve aktívne technológie potlačenia hluku s ANC s spätnou väzbou a spätnou väzbou ANC, čím vytvárajú príjemné ticho – takže vaša obľúbená skladba sa ešte lepšie prejaví v rušnom prostredí
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth trieda | Class 2 |
| Bluetooth verzia | 5.4 + EDR |
| Frekvenčné pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 100 Hz - 10 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 32 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 2200 Ω |
| Technológia | MultiPoint (spárovanie s viacerými zariadeniami súčasne) |
| Prenosová vzdialenosť | 10 m |
| Max. doba hovoru s ANC | 30 h |
| Max. doba prehrávania hudby s ANC | 30 h |
| Energia | |
|---|---|
| Priemerná doba nabíjania v hodinách | 2.5 h |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Spirit |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 40 mm |
| Hmotnosť | 250 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Typ | Bluetooth slúchadlá |
| Prevedenie | Stereo |
| Dizajn | Over-Ear |
| Doplnkové vlastnosti | Otočné ušné mušle |
| Citlivosť slúchadiel | 98 dB +/- 3 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -42 dB |
| Max. doba hovoru | 50 h |
| Max. doba prehrávania hudby | 50 h |
| Max. Standby | 180 h |
| Umiestnenie mikrofónu | Integrovaný mikrofón |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
| Kompatibilné bluetooth profily | HFP V1.6 A2DP V1.3.2 AVRCP V1.6.2 |
| Ďalšie funkcie | Ovládanie hlasitosti Potlačenie/obmedzenie hluku Rýchle párovanie (QuickPair) Ovládanie hovorov tlačidlom Aktívne potlačenie hluku Hlasové ovládanie |
Ďalšie informácie o produkte
- Zvuk ticha: slúchadlá ANC ti umožnia vychutnať si hudbu a hovory v výnimočnej kvalite zvuku, a ak chceš, aj úplne bez rušivých vonkajších zvukov vďaka hybridnému aktívnemu potlačeniu šumu
- Feed-forward ANC: mikrofóny na vonkajšej strane merajú okolité šumy, zatiaľ čo protichodné zvukové vlny vo vnútri slúchadiel ich rušia pomocou opačnej vlny
- Feedback ANC: mikrofóny vo vnútri merajú zvuky už v náušníku a neutralizujú ich protichodnými zvukovými vlnami ešte predtým, než sa dostanú do zvukovodu
- Krátky čas nabíjania: plné nabitie za 2,5 h
- Intuitívna regulácia hlasitosti priamo na slúchadlách cez uši
- Prehrávanie zvuku cez Bluetooth alebo audio kábel (3,5 mm jack)
Rozsah dodávky
- 1 Bluetooth slúchadlá "Spirit Silent"
- 1 úložné puzdro
- 1 rýchly návod na použitie
- 1 bezpečnostné pokyny
| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 3.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 3.0 W |
Systémové požiadavky
- zariadenie s podporou Bluetooth
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review



















