Bluetooth® slúchadlá "Spirit Touch", TWS, ANC, s displejom, do uší, čierne
00221820
Duša zvuku predefinovaná: slúchadlá ANC s displejom rozprúdia tvoje pocity zvukového šťastia a znamenajú ľahkosť. Množstvo funkcií na dotykovej obrazovke môžeš ovládať intuitívne, takže mobil nechaj pokojne vrecku. Jednoducho „Spirit Touch“!
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Vstavaný mikrofón
Vďaka zabudovanému mikrofónu môžete jednoducho prepínať medzi prehrávaním hudby a prijímaním hovoru. Aby ste nezmeškali hovor pri počúvaní hudby
Priamy prístup k Siri a Google Assistant
Podporuje existujúce hlasové asistenty Siri a Google Assistant: Párovanie cez Bluetooth a dotykové ovládanie umožňujú priamy prístup – bez nutnosti držať smartfón v ruke
Pravé bezdrôtové slúchadlá
Zredukované na jedinú dôležitú vec: pohodlné slúchadlá do uší bez káblových zbytočností pre ešte väčšiu slobodu
Potlačenie environmentálneho hluku (ENC)
Zlepšená kvalita hlasu pri volaní: Bluetooth headset s potlačením hluku ENC filtruje rušivý okolitý hluk priamo na mikrofón – váš hlas prichádza krištáľovo čistý
3 Aktívne režimy potláčania hluku
Vnútorná, vonkajšia alebo verejná doprava: Slúchadlá s aktívnym potlačením hluku v dizajne do uší pasívne chránia pred hlukom v troch úrovniach – dochádzanie, vnútorné a vonkajšie ANC
Perfektný strih, pekný vzhľad
Perfektné prispôsobenie pre vaše ucho: Bluetooth slúchadlá v dizajne do uší so silikónovým nástavcom sedia bezpečne a pohodlne v každom uchu
2 režimy transparentnosti
Počuť všetko dôležité pri počúvaní hudby: ak je to potrebné, počúvať okolité zvuky na tlmenej hlasitosti, režim Vocal Transparency umožňuje len hlasy, napríklad oznámenia vo vlaku
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Vhodné pre veľké aj malé uši
Optimálne prispôsobenie pre každé ucho: Dva silikónové nástavce v dvoch veľkostiach robia štuple vhodnými pre väčšie aj menšie uši
Dotykové ovládanie
Dotykové ovládanie: Dotykový senzor umožňuje intuitívne ovládanie bez nutnosti vyťahovať telefón z vrecka, napríklad prehrávanie hudby (prehrávanie/pauza), prijímanie/uskutočňovanie/odmietanie hovorov
USB-C charging case
Mobile charging box: fully charge the batteries from the Bluetooth headphones up to 3 times while out and about
Touch display on the charging case
Intuitive touch display: control music, settings and practical additional functions directly on the charging case - quickly, easily and without having to pick up your mobile phone
Režimy ekvalizéra
Bezkáblové slúchadlá s ešte väčším zvukom: Ekvalizér s 5 rôznymi zvukovými efektami dotvorí vášmu obľúbenému zvuku perfektnú scénu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Mobilná hudba Smartfón |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth trieda | Class 2 |
| Bluetooth verzia | 5.4 |
| Frekvenčné pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 100 Hz - 10 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 35 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 300 Ω |
| Prenosová vzdialenosť | 10 m |
| Max. doba hovoru s ANC | 16 h |
| Max. doba prehrávania hudby s ANC | 16 h |
| Energia | |
|---|---|
| Priemerná doba nabíjania v hodinách | 1.5 h |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Série | Spirit |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 13 mm |
| Hmotnosť | 46 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo |
| Dizajn | Štuple (In-Ear) |
| Citlivosť slúchadiel | 98 dB +/- 3 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -22 dB +/- 3 dB |
| Počet nabití | 3 x |
| Max. doba hovoru | 16 h |
| Max. doba prehrávania hudby | 20 h |
| Umiestnenie mikrofónu | Integrovaný mikrofón |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
| Kompatibilné bluetooth profily | A2DP V1.3 SPP V1.2 HFP V1.8 AVRCP V1.6.2 AVCTP V1.4 AVDTP V1.3 |
| Ďalšie funkcie | Dotykový senzor True Wireless Potlačenie/obmedzenie hluku Rýchle párovanie (QuickPair) Ovládanie hovorov tlačidlom Hlasový asistent Hlasové ovládanie |
Ďalšie informácie o produkte
- Univerzálne Bluetooth slúchadlá s ANC a displejom na puzdre: ovládanie hudby a praktické doplnkové funkcie bez vyťahovania mobilu z vrecka – ideálne na cestovanie
- Užitočné doplnkové funkcie na dotykovom displeji nabíjacej krabičky: napr. Prehrať/Pauza, ďalšia/predchádzajúca skladba, ovládanie hlasitosti, spustenie fotoaparátu, nastavenie budíka, nájdi slúchadlá, baterka
- Až 20 hodín prehrávania hudby (ANC vypnuté): až 5 hodín so plne nabitými slúchadlami, +15 hodín s dobíjaním v nabíjacej kolíske
- Až 16 hodín hovoru (ANC vypnuté): až 4 hodiny so plne nabitými slúchadlami, +12 hodín s dobíjaním v nabíjacej kolíske
- Až 16 hodín prehrávania hudby/hovoru (ANC zapnuté): až 4 hodiny so plne nabitými slúchadlami, +12 hodín s dobíjaním v nabíjacej kolíske
- S nabíjacou krabičkou USB-C: to znamená, že slúchadlá môžeš nabiť až 3x na cestách – vďaka integrovanému nabíjateľnému akumulátoru bez potreby externého zdroja napájania
- Integrovaná telefónna funkcia s prijímaním hovorov a mikrofónom pre smartfóny
- Diaľkové ovládanie hudby (Pauza/Prehrať/Posun vpred/Posun vzad), ak telefón túto funkciu podporuje
- Vždy informovaný: displej na nabíjacej krabičke zobrazuje, či sú slúchadlá plne nabité, práve sa nabíjajú alebo je nízka úroveň batérie
Rozsah dodávky
- 1x Bluetooth slúchadlá „Spirit Touch“
- 1x nabíjacie puzdro
- 2 páry silikónových náušníkov v rôznych veľkostiach (S/M)
- 1x rýchly návod na použitie
- 1x varovanie a bezpečnostné pokyny
| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review