Bluetooth® slúchadlá „Spirit Unchained“, pravé bezdrôtové slúchadlá, ENC, FC, SW
00184174
Skutočná bezdrôtová špička: bezdrôtové slúchadlá plus bezdrôtové nabíjanie – väčšia bezdrôtová sloboda už nie je možná! Bluetooth slúchadlá „Spirit Unchained“ zaručujú bezdrôtový zážitok v špičkovej kvalite zvuku vďaka potlačeniu okolitého hluku.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Priamy prístup k Siri a Google Assistant
Podporuje existujúce hlasové asistenty Siri a Google Assistant: Párovanie cez Bluetooth a dotykové ovládanie umožňujú priamy prístup – bez nutnosti držať smartfón v ruke
Automatické zapnutie a párovanie
Bez ďalších rečí, dobrá hudba: Pri otvorení nabíjacieho puzdra sa obe slúchadlá automaticky aktivujú a pripoja k sebe aj k mobilnému telefónu
Bezdrôtové nabíjanie kompatibilné
S káblom alebo bez neho: Nabíjacie puzdro na slúchadlá je možné nabíjať pomocou bezdrôtovej nabíjacej technológie – jednoducho položte puzdro na vhodnú Qi nabíjačku a nabíjajte bezdrôtovo
Nabíjacia kolíska s displejom
Jednoduché overenie úrovne batérie: LED displej zobrazuje úroveň nabitia pre slúchadlá a puzdro samostatne – okamžite viete, kedy potrebujete nabiť
Funkcia rýchleho nabíjania
Extrémne rýchle nabíjanie: Vďaka rýchlemu nabíjaniu sa Bluetooth slúchadlá nabíjajú vysokou rýchlosťou – stačí 10 minút rýchleho nabíjania na 2,5 hodiny prehrávania
Potlačenie environmentálneho hluku (ENC)
Zlepšená kvalita hlasu pri volaní: Bluetooth headset s potlačením hluku ENC filtruje rušivý okolitý hluk priamo na mikrofón – váš hlas prichádza krištáľovo čistý
Dobrý pohľad, najlepší prehľad
Dobre uložené: Otvorený obal umožňuje pozrieť sa na Bluetooth slúchadlá v uzavretej nabíjacej miestnosti – môžete priamo vidieť, či sú slúchadlá vo vnútri a nabíjajú sa
Pravé bezdrôtové stereo
Intenzívny zážitok z hudby vďaka True Wireless Stereo (TWS): Slúchadlá vytvárajú autentický zvukový zážitok – pocit živého koncertu stlačením tlačidla, kedy a kde chcete
Dotykové ovládanie
Dotykové ovládanie: Dotykový senzor umožňuje intuitívne ovládanie bez nutnosti vyťahovať telefón z vrecka, napríklad prehrávanie hudby (prehrávanie/pauza), prijímanie/odmietanie hovorov/opakovanie volania
Pravé bezdrôtové slúchadlá
Zredukované na jedinú dôležitú vec: pohodlné slúchadlá bez káblového chaosu pre ešte väčšiu slobodu
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Smartfón |
| Pre značku | Univerzálne použitie |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth trieda | Class 2 |
| Bluetooth verzia | 5.3 |
| Frekvenčné pásmo | 2402-2480 MHz |
| Frekvenčný rozsah slúchadiel | 20 Hz - 20 kHz |
| Frekvenčný rozsah mikrofónu | 100 Hz - 10 kHz |
| Impedancia slúchadiel | 32 Ω |
| Impedancia mikrofónu | 200 Ω |
| Prenosová vzdialenosť | 10 m |
| WBCV | >75 mV |
| Energia | |
|---|---|
| Priemerná doba nabíjania v hodinách | 2 h |
| Spôsob nabíjania | USB-C zásuvka Indukčný |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Dizajn/motív | Žiadny dizajn/motív |
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Série | Spirit |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer reproduktoru | 10 mm |
| Hmotnosť | 45 g |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Prevedenie | Stereo |
| Dizajn | Kôstky do uší |
| Citlivosť slúchadiel | 97 dB +/- 3 dB |
| Citlivosť mikrofónu | -42 dB +/- 1 dB |
| Počet nabití | 3 x |
| Max. doba hovoru | 16 h |
| Max. doba prehrávania hudby | 16 h |
| Max. Standby | 150 h |
| Umiestnenie mikrofónu | Integrovaný mikrofón |
| Smerová charakteristika mikrofónu | Všesmerová |
| Hlasový asistent | Apple Siri Google Assistant |
| Kompatibilné bluetooth profily | A2DP V1.3 AVRCP V1.5 HFP V1.7 |
| Ďalšie funkcie | True Wireless |
Ďalšie informácie o produkte
- Vylepšená kvalita zvuku pri každom hovore vďaka ENC a výkonným batériám, ktoré sa vždy rýchlo nabíjajú bez káblov: pohodlný True Wireless headset má skutočnú výdrž a je ideálnou voľbou pre pohodlnú telefonickú komunikáciu kdekoľvek chceš – v práci, v aute alebo na cestách.
- Hlasnejšie a tichšie cez hlasový príkaz: hlasitosť sa dá nastaviť cez hlasových asistentov
- Nabíjaj slúchadlá v puzdre na cestách: puzdro môže nabiť bezdrôtové slúchadlá až 3-krát
- Čas počúvania/hovoru: 4 h s plne nabitými slúchadlami, 16 h s dobíjaním v nabíjacom puzdre
- Samostatný displej na zobrazenie stavu nabitia batérie: symbol batérie s ukazovateľom nabíjania pre každé Bluetooth slúchadlo, pre nabíjacie puzdro v percentách
- Rýchle nabíjanie, ktoré šetrí batériu: batérie slúchadiel sú nabité na 70 % za 10 minút – celkový čas nabíjania slúchadiel a nabíjacieho puzdra: 1 h 45 min
- Nabíjaj puzdro slúchadiel cez USB-C kábel alebo bezdrôtovo a dobíjaj bezdrôtové slúchadlá v nabíjacom puzdre
- Pohodlné nasadenie: bezdrôtové slúchadlá perfektne sadnú do ucha – ideálna alternatíva k slúchadlám do uší v štýlovom dizajne bez zbytočných častí z gumy, silikónových nástavcov a pod.
Rozsah dodávky
- 1 Bluetooth slúchadlá "Spirit Unchained"
- 1 nabíjacia krabička
- 1 USB-C nabíjací kábel, dĺžka 15 cm
- 1 návod na použitie
- 1 bezpečnostné pokyny

| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 2.0 W |
Systémové požiadavky
Zariadenie s podporou Bluetooth
Poznámky pre spotrebiteľov
Prvé použitie: spáruj Bluetooth slúchadlá s telefónom po otvorení nabíjacej krabičky. Prosím, prečítaj si návod na použitie.
Pri ďalšom použití sa slúchadlá automaticky spoja navzájom aj s už spárovaným telefónom.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, niekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Deti by mali byť pod dozorom, aby sa zabezpečilo, že si s produktom nebudú hrať.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky údržbárske práce zver odbornému personálu.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nekláňaj ani nepritláčaj kábel.
- Nenechaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o likvidácii odpadu.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky záruky.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehriatím a používaj ho len v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické výrobky, nepatrí do rúk detí!
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt v prostredí s vlhkosťou a vyhni sa striekajúcej vode.
- Počas jazdy autom alebo športovým zariadením sa nenechaj produktom rozptyľovať a dávaj pozor na dopravnú situáciu a svoje okolie.
- Batéria je pevne zabudovaná a nedá sa vybrať, produkt zlikviduj ako celok podľa zákonných predpisov.
- Nevyhadzuj batériu ani produkt do ohňa.
- Nemodifikuj, neohýbaj, neprehrej ani nerozoberaj batérie/akumulátory.
- Nepoužívaj produkt počas nabíjania!
Varovanie – batéria
- Používaj len vhodné nabíjačky alebo USB porty na nabíjanie.
- Použité alebo poškodené nabíjačky či USB porty už nepoužívaj a nesnaž sa ich opravovať.
- Nepreťažuj ani nevybíjaj produkt úplne do vybitia.
- Vyhni sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Pri dlhodobom skladovaní pravidelne nabíjaj (aspoň raz za štvrťrok).
Varovanie – magnety
- Produkt vytvára magnetické polia. Ľudia s kardiostimulátorom by sa mali pred použitím poradiť s lekárom, či by mohol produkt ovplyvniť funkciu kardiostimulátora.
- Neuchovávaj EC karty alebo podobné karty s magnetickým prúžkom v blízkosti nabíjacej stanice alebo slúchadiel. Dáta na kartách môžu byť poškodené alebo vymazané.
Varovanie – vysoká hlasitosť
- Vysoký akustický tlak!
- Existuje riziko poškodenia sluchu.
- Aby si predišiel strate sluchu, nepočúvaj dlhodobo pri vysokej hlasitosti.
- Drž hlasitosť vždy na rozumnej úrovni. Vysoká hlasitosť môže spôsobiť poškodenie sluchu aj pri krátkodobom počúvaní.
- Používanie produktu obmedzuje vnímanie okolitých zvukov. Preto počas používania neobsluhuj vozidlá ani stroje.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
