Bluetooth® USB adaptér, verzia 5.4, trieda 2
00053314
Nie každé zariadenie má Bluetooth. Ale to nie je problém s Bluetooth adaptérom od Hama. Jednoducho ho zapoj do USB portu a prenášaj dáta bezdrôtovo.
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Save energy
Optimalizovaná technológia šetrí v režime standby energiu a náklady
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Použitie | Retail |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth trieda | Class 2 |
| Bluetooth verzia | 5.4 |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Rozmer - dĺžka | 19 mm |
| Rozmer - šírka | 14 mm |
| Rozmer - výška | 5 mm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Kompatibilné bluetooth profily | A2DP HFP |
Ďalšie informácie o produkte
- Univerzálny mini Bluetooth adaptér pre pohodlnú bezdrôtovú výmenu dát medzi PC alebo notebookom a ďalšími Bluetooth zariadeniami (napr. smartfón, tablet, reproduktor a pod.)
- Použitie dvoch donglov umožňuje priamu výmenu dát medzi dvoma počítačmi
- Bluetooth verzia 5.4 pre rýchly prenos dát (spätná kompatibilita so všetkými verziami Bluetooth)
- Trieda 2, dosah až do 20 metrov
Rozsah dodávky
- 1 Bluetooth® USB adaptér
- 1 inštrukcie na inštaláciu
Systémové požiadavky
- Operačný systém: Windows 11/10
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review