Box na pamäťové karty, čierna/priehľadná
00095985
Krabička na ukladanie pamäťových kariet
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Plast |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 0 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 0 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 0 cm |
| Rozmer - šírka | 14.2 cm |
| Rozmer - hĺbka | 0.4 cm |
| Rozmer - výška | 7.4 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Max. kapacita (ks) | 10 |
Ďalšie informácie o produkte
- Krabička na ukladanie pamäťových kariet
- Pojme až 10 pamäťových kariet
- Flexibilný, nerozbitný box, ktorý chráni karty pred poškodením
- Oblasť na dátum a poznámky (možno označiť)
- Extrémne tenký a šetriaci miesto
- Vhodný do fotoalbumu s rozmermi 10x15 cm, do ktorého sa karty vkladajú
Rozsah dodávky
- 1 krabička na pamäťové karty
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review