Box na pamäťové karty pre 12 SD kariet, plochý, čierny/priehľadný
00095990
Kompaktná krabička na bezpečné uloženie až dvanástich SD pamäťových kariet
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Bez plastov
Balenie s čistým svedomím: Náš obal je 100 % bez plastov – takto znižujeme plastový odpad
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polypropylén (PP) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 7.2 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 9 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 1.2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Max. kapacita (ks) | 12 |
Ďalšie informácie o produkte
- Kompaktná krabička na bezpečné uloženie až dvanástich SD pamäťových kariet
- Flexibilná a nerozbitná ochranná krabička z plastu
- Ochrana SD kariet pred poškodením spôsobeným nečistotami, pádmi a škrabancami
- Všetky priehradky s klipovým zatváraním: ľahko otvoríš a bezpečne zatvoríš jednotlivé priehradky
- Puzdro na pamäťové karty s praktickým usporiadaním v 2x2x3 priehradkách
- S nálepkami na prehľadné archivovanie: pohodlne napíš a prilep
- Extrémne ploché a šetriace miesto, ideálne na cestovanie
Rozsah dodávky
- 1 krabička na pamäťovú kartu
- 12 štítkov
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review