Box na pamäťové karty "SD Slim Box", pre 1 kartu, priehľadná
00095989
Krabička na SD kartu pre bezpečné, chránené archivovanie SD pamäťovej karty
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Vhodné pre | SD & MMC |
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál | Polypropylén (PP) |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Priehľadná |
| Farba | Priehľadná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Vonkajší rozmer - šírka | 4 cm |
| Vonkajší rozmer - výška | 4.7 cm |
| Vonkajší rozmer - hĺbka | 0.7 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Max. kapacita (ks) | 1 |
Ďalšie informácie o produkte
- Krabička na SD kartu pre bezpečné, chránené archivovanie SD pamäťovej karty
- Chráni pamäťovú kartu pred poškodením
- Flexibilný, nerozbitný ochranný obal, ideálny na prepravu v taške na notebook a pod.
- Extrémne tenký a šetriaci miesto
Rozsah dodávky
- 1 krabička na pamäťové karty "SD Slim Box"
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review