Buddy 3.0, Bluetooth reproduktor, 6 W, vode odolný IPX7, čierny
00188235
Vodotesný Bluetooth reproduktor pre úplné hudobné vychutnávanie s mobilom, tabletom alebo laptopom – kdekoľvek a kedykoľvek
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Integrovaný hands-free systém
Jednoduché hovory v HD kvalite s integrovaným hands-free systémom
Vodotesné hodnotenie IPX7
Nepremokavé podľa IPX7: Či už v sprche alebo počas divokej vodnej bitky pri bazéne – dobrú hudbu si môžete vychutnať aj v tryskách, daždi a striekajúcej vode a dokonca aj krátke ponory nie sú problémom
12 hodín hudobného užívania
Užite si svoje obľúbené piesne dlho: Používajte reproduktor cez Bluetooth až 12 hodín
Batéria pre plnú pohyblivosť
Plná mobilita vďaka prevádzke na batériu s LED indikátorom nabíjania: rýchle nabíjanie do 3 hodín s USB-C rozhraním
Option für True Wireless Stereo
Je možné ich pripojiť ako súpravu vďaka reproduktorom True Wireless Stereo (TWS): pripojte oba reproduktory cez Bluetooth a umiestnite ich voľne v miestnosti pre skutočný stereo zvuk
6 wattov hudobného výkonu
Obľúbené piesne vždy s vami: Tento vreckový prenosný reproduktor má výkon 6 wattov hudby a spoľahlivo poskytuje správnu hudbu na pozadí, či už pri bazéne alebo na pláži, rozcvičke alebo vonkajších športoch
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Oblasť použitia | |
|---|---|
| Odporučené použitie | Mobilná hudba |
| Elektrické vlastnosti | |
|---|---|
| Bluetooth verzia | 5.3 |
| Kapacita | 1200 mAh |
| Napätie | 3.7 V |
| Energia | |
|---|---|
| Typ batérie | Li-Ion akumulátor |
| Priemerná doba nabíjania v hodinách | 3 h |
| Max. výdrž akumulátora | 12 h |
| Napájanie | Integrovaný Li-Ion akumulátor |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Farba | Čierna |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 206 g |
| Rozmer - šírka | 7.3 cm |
| Rozmer - hĺbka | 4 cm |
| Rozmer - výška | 12.2 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Audio systém | Mono |
| Trieda IP ochrany | IPX7 (ochrana proti dočasného ponoreniu na cca. 30 minút) |
| Maximálny hudobný výkon | 6 W |
| Kompatibilné bluetooth profily | A2DP AVRCP HFP HSP |
| Ďalšie funkcie | True Wireless Hands-free telefonovanie |
Ďalšie informácie o produkte
- Vodotesný Bluetooth reproduktor pre úplné hudobné vychutnávanie s mobilom, tabletom alebo laptopom – kdekoľvek a kedykoľvek
- S praktickou závesnou slučkou a tlačidlami s gumovým povrchom pre jednoduché a intuitívne ovládanie
- Univerzálne použitie vďaka Bluetooth 5.3: jednoducho pripoj reproduktor k kompatibilnému zariadeniu, od notebookov a televízorov až po smartfóny
- Jednoduché a pohodlné ovládanie: kvalitné ovládacie prvky pre rýchle prepínanie na ďalšiu / predchádzajúcu skladbu, prehrávanie a pauzu
- Nabíjanie cez USB-C: kábel na rýchle nabíjanie je súčasťou balenia
Rozsah dodávky
- 1 Bluetooth reproduktor "Buddy 3.0"
- 1 nabíjací kábel USB-C
- 1 návod na použitie

| Informácie o nabíjacom adaptéri: | |
|---|---|
| Vrátane napájacieho zdroja: | Nie |
| USB PD: | Nie |
| Požadovaný minimálny výkon napájacieho zdroja: | 4.0 W |
| Požadovaný maximálny výkon napájacieho zdroja: | 4.0 W |
Systémové požiadavky
- zariadenie s podporou Bluetooth
Poznámky pre spotrebiteľov
Dĺžka používania Bluetooth závisí od hlasitosti.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, niekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti vykurovania, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú povolené elektronické zariadenia.
- Používaj tento výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Neprevádzkuj produkt mimo výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Batéria je pevne zabudovaná a nedá sa vybrať, produkt zlikviduj ako celok v súlade s platnými zákonmi.
- Nekláňaj ani netlač kábel.
- Nenechávaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nepokúšaj sa produkt sám opravovať alebo servisovať. Všetky servisné práce prenechaj odbornému personálu.
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Udržuj deti mimo dosahu obalových materiálov, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Buď ohľaduplný. Vysoká hlasitosť môže rušiť alebo obťažovať tvoje okolie.
- Obalový materiál zlikviduj okamžite podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým nárok na záruku.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické zariadenia, nepatrí do rúk detí!
- Počas jazdy autom alebo športovým vozidlom sa nenechávaj produktom rozptyľovať a dávaj pozor na premávku a svoje okolie.
- Nehádž batériu ani produkt do ohňa.
- Nezmenšuj, nedeformuj, nezohrievaj ani nerozoberaj batérie/akumulátory.
Upozornenie – Vodotesnosť
- Reproduktor je podľa IPX7 vodotesný do hĺbky 1 m. Použitie v mokrom prostredí (napr. sprcha) je bez problémov možné. Dbaj na to, aby boli všetky nabíjacie porty pri kontakte s vodou zatvorené.
- Po nabíjaní dôkladne zatvor micro-USB konektor, aby bol produkt vodotesný.
- Maj na pamäti, že voda môže ovplyvniť dosah a zvuk reproduktora.
Varovanie - Batéria
- Používaj len vhodné nabíjačky alebo USB porty na nabíjanie.
- Poškodené nabíjačky alebo USB porty nepoužívaj a nesnaž sa ich opravovať.
- Produkt neprebíjaj ani nevybíjaj do úplného vybitia.
- Vyhni sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu pri extrémnych teplotách a veľmi nízkom tlaku vzduchu (napr. vo veľkých nadmorských výškach).
- Pri dlhodobom skladovaní pravidelne dobíjaj (minimálne raz za štvrťrok).
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review






