Budík "Bora Bora" s nočným svetlom, stmievateľný, biely
00185862
Budík s digitálnym zobrazením času, dátumu a teploty
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Dotykový senzor
Integrovaný dotykový senzor na zapínanie a vypínanie svetla dotykom
FSC
FSC-certifikované: Papier, kartón a kartón v našich obaloch pochádzajú z udržateľného lesného hospodárstva – takto využívame drevo ako surovinu spôsobom, ktorý šetrí zdroje
Tri prebúdzania
Tri programovateľné časy vstávania, užitočné pri vstávaní v rôznych časoch
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Napájanie | Kábel |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Zobrazenie dátumu | Deň, mesiac, deň v týždni |
| Farebný odtieň | Biela |
| Indikácia výmeny/Formát času | 12-/24-hodinový |
| Farba | Biela |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Hmotnosť | 125 g |
| Dĺžka kábla | 50 cm |
| Rozmer - šírka | 8.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 5.5 cm |
| Rozmer - výška | 8.5 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časov budenia | 3 |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Digitálny |
| Ďalšie funkcie | Funkcia driemania (Snooze) Teplomer (10°C až +50°C) Funkcia nočného svetla |
Ďalšie informácie o produkte
- Budík s digitálnym zobrazením času, dátumu a teploty
- Moderné biele puzdro s jasným displejom
- S aktívnym nočným svetlom, plynule stmievateľné cez dotykový senzor
- Jemné biele svetlo, ideálne ako svetlo na zdriemnutie
- S protišmykovou podložkou na spodnej strane
Funkcia času / kalendára / budíka:
- Čas je možné prepínať medzi 12- a 24-hodinovým formátom
- Zobrazenie dátumu (deň/mesiac/deň v týždni)
- Funkcia zdriemnutia
Teplomer:
- Rozsah teplôt: -10° až +50 °C
- Možnosť prepínania medzi stupňami Celzia a Fahrenheita
- Ideálne na udržiavanie spánku priaznivej teploty v spálni
Rozsah dodávky
- 1 budík "Bora Bora"
- 1 USB kábel
- 1 USB napájací zdroj
- 1 návod na použitie
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnečnom svetle.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk detí!
- Nepoužívaj produkt mimo výkonových limitov uvedených v technických údajoch.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické produkty povolené.
- Nepoužívaj produkt vo vlhkom prostredí a vyhýbaj sa striekajúcej vode.
- Neumiestňuj produkt v blízkosti rušivých polí, kovových rámov, počítačov, televízorov a pod. Elektronické zariadenia aj okná môžu negatívne ovplyvniť funkciu produktu.
- Nezhadzuj produkt a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nezasahuj do produktu. Stratíš tým všetky záruky.
- Drž deti určite mimo obalu, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obal ihneď zlikviduj podľa miestnych predpisov o odpadoch.
- Používaj výrobok iba za miernych klimatických podmienok.
- Produkt je určený iba na použitie v interiéri.
- Všetky káble ulož tak, aby nepredstavovali nebezpečenstvo zakopnutia.
- Nekrč a nešúchaj kábel.
- Pri odpojení kábla ťahaj vždy za zástrčku, nikdy za kábel.
Nebezpečenstvo úrazu elektrickým prúdom
- Neotváraj produkt a nepoužívaj ho, ak je poškodený.
- Nepoužívaj produkt, ak je poškodený AC adaptér, napájací kábel alebo sieťový kábel.
- Nesnaž sa produkt opravovať alebo servisovať sám. Všetky servisné práce prenechaj kvalifikovanému odbornému personálu.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review