Budík "Nostalgia", strieborný
00186326
Budík Nostalgia s analógovým zobrazením času a času budenia
Doručenie zdarma od 50 €
30 dní na vrátenie tovaru
Flexibilné a bezpečné platenie
Bezplatné vrátenie tovaru
Highlights
Fluorescenčné ruky
Fluorescenčné hodinové a minútové ručičky uľahčujú čítanie času v tme
Kvalita podľa nemeckých štandardov
Od prvého vzorku až po sériovú výrobu: Naše výrobky prechádzajú prísnymi a komplexnými kontrolami kvality, ktoré sú riadené a vykonávané v Nemecku. Takto zaručujeme dodržiavanie všetkých predpisov, smerníc a noriem – a spĺňame najvyššie nároky.
Technické údaje
| Materiál | |
|---|---|
| Materiál plášťa | Plast |
| Energia | |
|---|---|
| Počet batérií | 1 |
| Typ batérie | AA Mignon |
| Napájanie | Batéria |
| Dizajnové prvky (dizajn, farba, motív, séria) | |
|---|---|
| Farebný odtieň | Strieborná |
| Farba | Strieborná |
| Farba ciferníka | Biela |
| Podsvietenie (farba) | Biela |
| Farba | Strieborná |
| Veľkosť a hmotnosť | |
|---|---|
| Priemer | 9.5 cm |
| Hmotnosť | 272 g |
| Rozmer - šírka | 12.5 cm |
| Rozmer - hĺbka | 6.5 cm |
| Rozmer - výška | 17 cm |
| Fyzikálne vlastnosti | |
|---|---|
| Počet časov budenia | 1 |
| Prevádzkový režim | Manuálny |
| Displej | Analógový |
| Ďalšie funkcie | Fluorescenčný |
Ďalšie informácie o produkte
- Budík Nostalgia s analógovým zobrazením času a času budenia
- Biela, fluorescenčná ciferník s arabskými číslicami
- Dá sa nastaviť jeden čas budíka
- Podsvietenie
Rozsah dodávky
- 1 budík „Nostalgia“
- 1 batéria AA Mignon
- 1 návod na použitie
Poznámky pre spotrebiteľov
Druhá ručička nie je fluorescenčná.
Informácie o výrobcovi
| Názov výrobcu | Hama GmbH & Co KG |
| Poštová adresa | 86652 Monheim |
| Elektronická adresa | https://hama.com |
Bezpečnostné upozornenia
- Produkt je určený na súkromné, nekomerčné domáce použitie.
- Používaj produkt výhradne na účel, na ktorý je určený.
- Tento produkt, rovnako ako všetky elektrické produkty, nepatrí do rúk deťom!
- Nepoužívaj produkt v bezprostrednej blízkosti kúrenia, iných zdrojov tepla alebo na priamom slnku.
- Chráň produkt pred špinou, vlhkosťou a prehrievaním a používaj ho iba v suchom prostredí.
- Nepoužívaj produkt v oblastiach, kde nie sú elektronické produkty povolené.
- Nenechaj produkt spadnúť a nevystavuj ho prudkým otrasom.
- Nesnaž sa produkt sám udržiavať alebo opravovať. Všetky údržbárske práce zver odbornému personálu.
- Nerob na produkte žiadne zmeny. Stratíš tým všetky nároky na záruku.
- Deti drž určite mimo obalových materiálov, hrozí nebezpečenstvo udusenia.
- Obalový materiál ihneď zlikviduj podľa miestnych platných predpisov o likvidácii odpadu.
- Používaj výrobok len za miernych klimatických podmienok.
- Nepoužívaj produkt mimo jeho výkonových hraníc uvedených v technických údajoch.
- Produkt neotváraj a pri poškodení ho ďalej nepoužívaj.
Varovanie – batérie
- Dôsledne dodržuj správnu polaritu (označenie + a -) batérií a vkladaj ich podľa toho. Nedodržanie môže spôsobiť vytekanie alebo výbuch batérií.
- Používaj iba batérie, ktoré zodpovedajú uvedenému typu. Ulož si pokyny na správny výber batérií, ktoré sú v návode na použitie zariadení, na neskoršie použitie.
- Pred vložením batérií vyčisti kontakty batérií a protiľahlé kontakty.
- Nedovoľ deťom meniť batérie bez dozoru.
- Vymieňaj všetky batérie v sade naraz.
- Nemiešaj staré a nové batérie ani batérie rôzneho typu alebo výrobcu.
- Vyber batérie zo zariadení, ktoré sa dlhší čas nepoužívajú (okrem tých, ktoré sú určené na núdzové použitie).
- Batérie neprepájaj na skrat.
- Batérie nenabíjaj.
- Batérie nehádž do ohňa a nezahrievaj ich.
- Batérie nikdy neotváraj, nepoškodzuj, neprehĺtaj a nedovoľ, aby sa dostali do životného prostredia. Môžu obsahovať toxické a ekologicky škodlivé ťažké kovy.
- Vyber a zlikviduj použité batérie z produktu bezodkladne.
- Vyhýbaj sa skladovaniu, nabíjaniu a používaniu batérií pri extrémnych teplotách a extrémne nízkom tlaku vzduchu (napríklad vo veľkých nadmorských výškach).
- Dávaj pozor, aby batérie s poškodeným obalom neprišli do kontaktu s vodou.
- Uchovávaj batérie mimo dosahu detí.
Podpora
Máte otázky k produktu? Tu nájdete všetko, čo potrebujete:
Write Your Own Review
